Gmund Bio Cycle indėlis į geresnį pasaulį

Gamtos išteklių išsaugojimas ir atsakomybė už aplinką buvo svarbiausi prioritetai popieriaus ekspertams prie Tegerno ežero kuriant šį naują popierių. Popierius gaminamas iš augalinių pluoštų, tad gali būti kompostuojamas ir suteikti maistinių medžiagų naujiems augalams. Tobulas ekologinis ciklas. Gmund Bio Cycle popierius pagamintas iš 50 % kviečių, šiaudų, žolės, medvilnės ir kanapių, yra ir iš 100 % makulatūros.

Tvarumo nuostatos

Gmund Bio Cycle yra ekologiškų veiksmų pavyzdys, o dizainas, apčiuopiamumas, pasakojimas ir patikimumas – akivaizdi pridėtinė vertė ekologiškai sąmoningoms įmonėms. Popierius geriausiai perteikia žinutę ir prekės ženklo įvaizdį. Tikras tvarumas ir natūrali estetika taip pat daro teigiamą poveikį vartotojų elgsenai, todėl popierius suteikia prekių ženklams galimybę padaryti neverbalinį pareiškimą.

Popieriaus rūšys:

Chlorophyll – Blattgrün

Pusę šio popieriaus turinio sudaro Aukštutinės Bavarijos pievose nupjauta žolė. Kad būtų išgauta ilga pluoštinė struktūra, žolė kruopščiai surenkama ir išdžiovinama. Popierius spinduliuoja ryškia žalia spalva, iš dalies sukurta pridėjus natūralaus chlorofilo. 600 g/m² gramatūra puikiai tinka giliaspaudei arba šilkografijai.

Wheat – Stroh

Gmund šiaudų popierius yra kur kas daugiau nei popierius specialiesiems efektams. Iki 50 % kviečių šiaudų pluošto pakeičia klasikinę celiuliozę iš medienos. Jame yra 5 % neperdirbtų Bavarijos ūkių šiaudų, todėl perbraukus pirštais jaučiami tikri šiaudai.

Cannabis – Hanf

Aukštos kokybės pluoštas iš Europoje užaugintų kanapių išsiskiria prislopintu baltumu, kur ne kur esančiais augaliniais intarpais ir šiurkščia tekstūra. Popieriaus natūralumas įtikinamas ir nenusibostantis.

Rag – Baumwolle

Popieriaus pramonėje naudojama medvilnė yra drabužių pramonės atliekos. Medvilnės ir FSC sertifikuotos celiuliozės derinys leidžia sukurti ekologišką, patvarų, jaukų ir elegantišką popierių. Ilgas medvilnės pluoštas idealus įspaudams ir giliaspaudei.

Cycle – Kreislauf

Tai, kad naudojamas perdirbtas popierius, garo būdu pagamintas iš 100 % makulatūros, matyti iš patrauklios popieriaus spalvos: jo atspalvis kreminis, o ne įprastam perdirbtam popieriui būdinga pilka spalva. Neabejotinai aplinką tausojantis lyderis. Šis universalus popierius tinka spaudos darbams. 

Gmund Bio Cycle dėl dizaino, apčiuopiamumo, pasakojimo ir patikimumo aplinką tausojančioms įmonėms suteikia apgalvotą priemonę jų misijai vykdyti. 

Produktus rasite čia:

Gmund Bio Cycle

Puošnusis popierius, pagamintas iš įvairių augalinių pluoštų, baltas ir spalvotas, nedengtas, matinis paviršius