RARE SPECIMENS

pavyzdžių kolekciją įkvėpė trupė, suburta iš gyviausių gamtos sutvėrimų – jie švenčia savo pasirodymus ir sužavi kiekvieną žiūrovą.

 

„The Ladybirds“ – nuotaikinga seserų, burleskos šokėjų, trupė.

Savo šou „The Moulin Noir“ jos rengia kas vakarą – iškeltus į orą jų sparnus nuolat virpina entuziastingos auditorijos aplodismentai.

 

Puiki artistų pora „The Butterflies“ yra kilusi iš talentingų teatro šeimų.

Operoje „Mister Butterfly“ Felicia dainuoja sopranu, o Daphne — altu. Kai nusileidžia scenos uždanga, jie skrenda į gėlių laukus paragauti nektaro aperityvo.

 

„The Bumblebees“, Benoit, Bernard ir Bertrand, yra identiški trynukai, ketvirtosios kartos akrobatai.

Savo šou „Le Cirque du Miel“ metu jie atlieka trapecijos pasirodymą, o laisvalaikiu tampa aistringais kraštovaizdžio dailininkais.

 

„The Dragonflies” yra viso gyvenimo draugai, susitikę dar mokykloje. Savo šou „The Freaky Fliers“ jie groja kompozicijas, kartais – kelias dienas.

Baigę pasirodymą, nusiprausia po šaltu dušu ir išeina mėgautis naktiniu gyvenimu.

 

Legendiniai iliuzionistai „The Grasshoppers“ – Anton ir jo dukra Greta – atlieka žiūrovų pripažintą ir pamėgtą magijos išdaigą.

Dėl savo pradingimo triuko, kurį neseniai atliko „The Great Lafayette“ teatre, jie sulaukė prieštaringų reakcijų, kadangi Greta neatsirado iki šiol.

 

Tarptautinis, aštuoniasdešimt tūkstančių narių skaičiuojantis choras „The Beetles“ yra pažįstamas visiems – nuo Aliaskos iki Zanzibaro.

Ši milžiniška trupė „Coleoptera“ dainuoja visomis įmanomomis kalbomis, o į savo aštuoniasdešimt tūkstančių narių kreipiasi vardais.

 

GMUND - derantys, originalūs, meistriški popieriaus artistai jau 180 metų.

 

Produktus rasite čia:

Gmund Colors Matt

Puošnusis popierius, be medienos masės, baltas ir spalvotas, nedengtas, matinis paviršius, siūlomi ir priderinti vokai

Gmund Colors Heavy

Puošnusis popierius, be medienos masės, baltas ir spalvotas, nedengtas, matinis paviršius, aukštos gramatūros, standus, priderinti vokai

 

Gmund Colors Volume

Puošnusis popierius, trisluoksnis kartonas su mikrogofro konstrukcija viduje, baltas ir spalvotas, nedengtas, matinis paviršius

Gmund Colors Matt

Aukštos kokybės popieriaus vokas, be medienos masės, baltas ir spalvotas, matinis paviršius, klijavimas nuplėšiant juostelę, be vidinės spaudos