Gmund Colors System kyla į naujas aukštumas

Kai atrodo, kad jau viską pasiekėte, atsiveria nauji matmenys, naujos erdvės ir galimybės. Kaip tikri pionieriai, trys Gmund produktai pirmieji kyla į naują aukštį, atverdami    dar nematytus horizontus: Gmund Colors Food, Heavy ir Volume. Kad ir kokie skirtingi jie atrodo iš pirmo žvilgsnio, visi turi bendrą siekį - būti naudojami paprastai. Išplėstas asortimentas ir peržengtos ribos leidžia keliauti nuo aukštos kokybės spaudos iki išskirtinių maisto pakuotės sprendimų, o nuostabios spalvos bei malonumas liesti traukte traukia praeivį.

   

Maisto pakuotėms – naujos galimybės

Gmund Colors – išskirtinis prieskonis akims, pabyrantis 12 patrauklių spalvų ant matinio ir blizgaus paviršiaus. Tai popierius, sukurtas įvairių maisto produktų pakuotėms, dėžutėms ir maišeliams ir pagal Europos sąjungos 1935/2004 reglamentą, tinka sąlyčiui su maistu. Nuo ofsetinės spaudos iki šilkografijos ar net folijavimo – Gmund Colors Food atveria kelius ir kyla į naują lygį.

Didesnio dydžio mados atstovas

Nuo 480 iki 700 g/m² Gmund Colors Heavy yra nugalėtojas tarp sunkiasvorių - tinka ir reklaminiams stovams, ir prabangioms pakuotėms, jo tvirtumas ir juntamas, ir matomas. Šis produktas, suklijuotas iš dviejų popieriaus lakštų, tampa dvigubai žavingesnis ir ypač gerai išsprendžia minimalistinio dizaino galvosūkius.

Tvirtas ir elegantiškas kūnas

Gmund Colors Volume – lyg netikėtas dviejų skirtingų pasaulių susivienijimas: tvirtas raukšlėtojo kartono lakštas tarp aukštos kokybės Gmund Colors popieriaus lapų užtikrina gaminio stabilumą ir nepriekaištingą išvaizdą vienu metu. Tinka iškiliaspaudei, šilkografijai, folijavimui ar tiesiog dekoravimui piešiant ranka.