Remiami projektai

Daugiamečiai mūsų remiami projektai – tai didžiausi, garsinantys Lietuvą, puoselėjantys mūsų krašto kultūrą, festivaliai, organizuojami jau daugiau kaip 10 metų. 
Didžiuojamės, galėdami prisidėti prie Lietuvos kultūros garsinimo.   
 
Šv. Kristoforo kamerinis orkestras

Vilniaus miesto savivaldybės šv. Kristoforo kamerinis orkestras – kolektyvas, garsėjantis universalumu, profesionalumu, menine vaizduote. Nuo pat pirmųjų orkestro gyvavimo dienų ypač intensyviai dirbantis Šv. Kristoforo kamerinis orkestras yra pelnęs platų pripažinimą ir Lietuvoje, ir užsienyje. Kolektyvas sėkmingai atstovauja Lietuvai tarptautiniuose renginiuose, kaip festivaliuose.
 

Pažaislio muzikos festivalis

Kasmet nuo 1996 metų organizuojamas Pažaislio muzikos festivalis yra vienas iškiliausių Lietuvos kultūros reiškinių. Festivalio tikslas – populiarinti klasikinę muziką, pagyvinti Lietuvos kultūrinį gyvenimą vasaros metu, pristatyti Lietuvos ir kitų pasaulio šalių profesionalius muzikinius kolektyvus, solistus, dirigentus bei skatinti tarptautinį dialogą ir kultūrinį bendradarbiavimą. Festivalis žinomas toli už Europos, garsūs užsienio menininkai aukštai įvertino Pažaislio muzikos festivalį, lygindami jį su garsiausiais Europos festivaliais.

 
Tarptautinis Thomo Manno menų festivalis

Thomo Manno festivalis Nidoje - muzikos, žodžio, dailės ir kino savaitė rojaus kampelyje! Festivalio aukšto lygio muzikinė programa, įkvepiančios diskusijos ir pramoginės kino naktys pritraukia ne tik Lietuvos gyventojus, bet ir užsienio svečius.