Palun sisene e-poodi
 

MultiArt® - eile, täna ja homme

Vastavalt Stora Enso otsusele muuta Oulu paberitehase tootmissuunda on levinud kuuldused MultiArt® trükipaberi peatsest kadumisest turult. Käesolevaga kinnitame, et kuuldused MultiArt® paberi surmast ei vasta tõele!

Kuna MultiArt® on Papyruse enda tugev kaubamärk, oleme võtnud vajalikud meetmed, et tagada MultiArt® pikaajaline kättesaadavus sama kõrge kvaliteediga, sortimendi ja teeninduse tasemel nagu meie kliendid on harjunud. Me tagame MultiArt® saadavuse nüüd ja tulevikus.

Toodete juurde

Soovitused ja nõuanded

Erinevaid soovitusi ja nõuandeid paberite ja kartongide käsitlemise kohta leiad meie kodulehe rubriigist "Hinnakiri ja kasulik info". Oleme koondanud sinna erinevaid kasulikke näpunäiteid ning teavet, et vältida võimalikke probleeme trüki ja järeltöötluse vallas.

Leiad sealt teavet alates värviprofoolidest kuni keskkonnaalaste teemadeni.

Loe rohkem

G-Snow - valgemast valgem!

G-Snow on puitmassivaba, kaetud ultravalge trükipaber, millel on eriti sile ja matt pind. G-Snow eriti luksulik pind annab edasi paberi eheda tunde, ent selle eriliselt kaetud pind, laseb ka trükitul silma paista. Detailirohked ning kontrastsed pildid veelgi silmapaistvamaks!

Toodete juurde

Valik väljaminevaid tooteid

MultiArt® Silk

MultiArt® Silk on kaetud siidja-läikega valge trükipaber, mahulisus <0,9. Eelistatud valik, kui pilt on olulisem kui tekst.

MultiOffset®

MultiOffset® on katmata, valge, hea jäikusega, mahuline trükipaber suurte mahulisteks töödeks. Tagab kiire ja sujuva trüki ning kõrge kvaliteediga tulemused.