Palun sisene e-poodi
 

Multicopy Zero - From Zero to Hero

Mida teed sina tegelikult kliimamuutuste ohjeldamiseks? Kas oled jõudnud sõnadest tegudeni? Papyrusel on sulle pakkuda kliimaneutraalne ja FSC märgisega koopiapaber Multicopy Zero

Multicopy Zero on keskkondlikult nutikas – juba hällist alates! Anna oma panus planeedi tervisesse läbi keskkonnateadliku tarbimise.

 

 

Loe edasi...

MultiArt® - eile, täna ja homme

Kui Stora Enso teavitas otsusest muuta Oulu paberitehase tootmissuunda on asutud levitama alusetuid kuulujutte MultiArt® trükipaberi peatsest kadumisest turult. Käesolevaga kinnitame, et kuuldused MultiArt® paberi enneaegsest surmast ei vasta tõele!

Kuna MultiArt® on Papyruse enda tugev kaubamärk, oleme võtnud vajalikud meetmed, et tagada MultiArt® pikaajaline kättesaadavus sama kõrge kvaliteediga, sortimendi ja teeninduse tasemel nagu meie kliendid on harjunud. Me tagame MultiArt® saadavuse nüüd ja tulevikus.

Toodete juurde

Value In Paper

Pakend on müügiedu saavutamisel ja hoidmisel oluline turundustööriist. Edukas pakendiuuendus võib tõsta toote läbimüüki kordades. Sama mõte kehtib ka erinevate reklaammaetrjalide kohta

Tutvu huvitavate edulugudega, mis on saavutatud disainpabereid kasutades.

Klõpsa siia!

Valik väljaminevaid tooteid

MultiArt® Silk

MultiArt® Silk on kaetud siidja-läikega valge trükipaber, mahulisus <0,9. Eelistatud valik, kui pilt on olulisem kui tekst.

MultiOffset®

MultiOffset® on katmata, valge, hea jäikusega, mahuline trükipaber suurte mahulisteks töödeks. Tagab kiire ja sujuva trüki ning kõrge kvaliteediga tulemused.