Palun sisene e-poodi
 

Gmund Wood- imeline puit!

Gmund Wood on uus tekstuurpaber, mis on inspireeritud looduslikust puidu pinnareljeefist.

Head toonid, läige ja tõeliselt puitu imiteerivtekstuur on selle uue paberi märksõnadeks. 
9 erinevat värvi, mis annavad edasi kogu maailmas leiduva loodusliku puidu ilu. Paber on kahe erineva puitu imiteeriva tekstuuriga- üks meenutab puu läbilõiget ja teine vineeri.

Tutvu valikuga...

Kaubaaluste tagastus

Papyrus AS korjab tagasi  „Papyrus“ markeeringuga kaubaaluseid ja -kaasi. Kaubaalused on formaadis 470x650 mm, 600x750 mm, 640x900 mm, 660X960 mm ja 750x1050 mm.  Kaubaaluseid palume säilitada kindlasti kuivas ruumis ning veoks ettevalmistades palume laduda eri tornideks.

Palun anna meile teada e-mailile order.ee@papyrus.com , kui alustest on moodustunud torn, mis ootab transporti.
Ole vastutustundlik ja saada kaubaalused uuesti ringlusesse!

 

 

Loe edasi

MultiBusiness® - PrePrint trükipaber

MultiBusiness® - PrePrint trükipaber
MultiBusiness®, kõrge valgususega (CIE 170), mahuline (1,3). Ideaalne valik standardsete trükiste jaoks nagu visiitkaardid, infokirjad, postitused, vormid, kupongid või arved. MultiBusiness® avaldab muljet suurepärase kulutõhususe ja hea kättesaadavuse poolest.
MultiBusiness® on saadaval laotootena vahemikus 80-100 g / m². Väiksem niiskusesisaldus kui tavalisel katmata paberil, seega on tagatud preprint omadused. MultiBusiness® on FSC® sertifitseeritud ja kannab EU ökomärgist. Vastab standarditele ISO 9706, DIN / EN 12281 ja on sobiv professionaalsetele kuivtooneri süsteemidele.

Toote juurde