Palun sisene e-poodi
 

Atelier® on parim 2/1 kartong!

Atelier®, parim  2/1 kartong, on nüüd Tallinna laost saadaval! Laovalikus on tooted 240, 260,280, 300g ja kõigis vajalikes formaatides.

Toode on FSC-sertifikaadiga.

Telli e-poest või saada e-mail order.ee@papyrus.com

 

 

Loe edasi...

G-Snow - valgemast valgem!

G-Snow on uus toode! G-Snow on ultravalge kaetud matt läikega trükipaber, mille tootmist Grycksbo paberitehases alustati 2019. aastal. Detailirohked ning kontrastsed pildid teevad trükise G-Snow'l eriti kauniks ja silmapaistvaks! Klientide tagasiside on olnud ülipositiivne. Soovitame!

Toodete juurde

Multicopy Zero - From Zero to Hero

Mida teed sina tegelikult kliimamuutuste ohjeldamiseks? Kas oled jõudnud sõnadest tegudeni? Papyrusel on sulle pakkuda kliimaneutraalne ja FSC märgisega koopiapaber Multicopy Zero

Multicopy Zero on keskkondlikult nutikas – juba hällist alates! Anna oma panus planeedi tervisesse läbi keskkonnateadliku tarbimise.

 

 

Loe edasi...

Valik väljaminevaid tooteid

Atelier

GC1 2/1 kartong. Valge pealmine ja tagumine külg, topelt kaetud ülemine ja pigmendiga kaetud tagumine külg. Väga hea pinna siledus ja trükikvaliteet mõlemal poolel. Valmistamisel on kasutatud 100% esmast kiudu.

MultiArt® Silk

MultiArt® Silk on kaetud, siidja-läikega valge trükipaber, mahulisus <0,9. Eelistatud valik, kui trükisel pilt on olulisem kui tekst.

MultiOffset®

MultiOffset® on valge katmata trükipaber. Väga hea kvaliteediga toode. Suur laovalik.