Palun sisene e-poodi
 

Hinnakiri oktoober 2021

Hinnakiri oktoober 2021 on digitaalselt saadaval. Seal kajastuvad nii laosortimendi muudatused, aga ka toodete kallinemised suurusjärgus +7...+12%. Uued üldhinnakirja hinnad aktiveeritud. Huvi korral saame teile ka postitada trükitud hinnakirja.

Soovin tutvuda digitaalse hinnakirjaga

Kullapalaviku radadel

Majestic Classic Gold Fever: uus parima kvaliteediga luksuslik disanpaber, millel on kuldne läikiv pind. Kindel valik eksklusiivsete trükiste loomiseks.

 

Tutvun tootevalikuga

Multicopy Zero

Multicopy Zero on kliimaneutraalne koopiapaber. Tarbides tehke teadlik valik loodust säästva toote kasuks. Tutvu ka eesti keelse tootetutvustusega vajutades allolevale lingile.

 

 

Tahan Multicopy Zero'st rohkem teada

Valik väljaminevaid tooteid, mis on soodushinnaga

MultiOffset®

MultiOffset® on valge katmata trükipaber. Parim valik teksti trükkimiseks, võib lisada veidi pilte: orienteeruvalt 30% pilte / 70% teksti. E-poes saad eristada uut vanast märgistuse järgi – uuel tootel on tootekirjelduses sõna „FSC“, vanal on „PEFC“. Väikeste erinevuste tõttu valgesuses ja mahulisuses ei soovita uut ja vana MultiOffseti sama töö puhul kasutada.

Giroform® Ultra CFB

Isekopeeruv (vaheleht), puitmassivaba, säravvalge ja värvitud

G-Print®

G-Print® on kaetud, matt-läikega valge trükipaber, mahulisus 1,0. Populaarseim matt-paber Skandinaavias. Parim valik, kui trükisel on tähtis nii pilt kui tekst. Parim valik värviliste raamatute sisude ja brošüüride trükkimiseks: orienteeruvalt 50% pilte / 50% teksti.