Palun sisene e-poodi
 

Hinnakiri uuenes 1.11.2022

Hinnakiri november 2022 on digitaalselt saadaval. Seal kajastuvad nii laosortimendi muudatused, üldtingimuste uuendus ja muud muudatused.

Soovin tutvuda digitaalse hinnakirjaga

Soovitused ja nõuanded

Erinevaid soovitusi ja nõuandeid paberite ja kartongide käsitlemise kohta leiad meie kodulehe rubriigist "Hinnakiri ja kasulik info". Oleme koondanud sinna erinevaid kasulikke näpunäiteid ning teavet, et vältida võimalikke probleeme trüki ja järeltöötluse vallas.

Leiad sealt teavet alates värviprofoolidest kuni keskkonnaalaste teemadeni.

See teema mind huvitab

Value In Paper

Pakend on müügiedu saavutamisel ja hoidmisel oluline turundustööriist. Edukas pakendiuuendus võib tõsta toote läbimüüki kordades. Sama mõte kehtib ka erinevate reklaammaetrjalide kohta

Tutvu huvitavate edulugudega, mis on saavutatud disainpabereid kasutades.

Soovin tutvuda erinevate edulugudega

Valik väljaminevaid tooteid, mis on soodushinnaga

Giroform® Ultra CB

Isekopeeruv (pealmine leht), puitmassivaba, säravvalge ja värvitud

MultiArt Gloss*

MultiArt® Gloss on mitmekordselt kaetud läikiva pinnaga valge trükipaber. Parim valik, kui trükisel on oluline pildimaterjal. Orienteeruvalt 90% pilte / 10% teksti.

MultiDesign® Natural

MultiDesign Natural on suure mahulisuse, naturaalse tooniga ja eheda pinnaga esmaklassiline trükipaber. MultiDesign Natural on ennekõike soe ja peen varjund lugemismugavuste tagamiseks. Ilma pleegitusaineteta toodetud Natural on ideaalne valik trükise materjaliks värvide tasakaalu taastamisel ja täiusliku kromaatilise tasakaalu tagamisel. See eristub konkureerivatest paberitest oma suurepärase paberipinna ja ühtlaselt sujuva lehtedes kasutatud tselluloosi formatsiooni poolest, pakkudes erakordset trükitulemust. Natural on ka oluliselt mahulisem mõnest konkureerivast kollakast tootest, andes nii hinnaeelise, kuna Natural puhul saab kasutada madalamaid grammkaale kui konkureerival tootel. See paber on preprint sobilik 90-170 g/m2.