Palun sisene e-poodi
 

Hinnakiri oktoober 2021

Hinnakiri oktoober 2021 on digitaalselt saadaval. Seal kajastuvad nii laosortimendi muudatused, aga ka toodete kallinemised suurusjärgus +7...+12%. Uued üldhinnakirja hinnad aktiveeritud. Huvi korral saame teile ka postitada trükitud hinnakirja.

Soovin tutvuda digitaalse hinnakirjaga

Soovitused ja nõuanded

Erinevaid soovitusi ja nõuandeid paberite ja kartongide käsitlemise kohta leiad meie kodulehe rubriigist "Hinnakiri ja kasulik info". Oleme koondanud sinna erinevaid kasulikke näpunäiteid ning teavet, et vältida võimalikke probleeme trüki ja järeltöötluse vallas.

Leiad sealt teavet alates värviprofoolidest kuni keskkonnaalaste teemadeni.

See teema mind huvitab

Multicopy Zero

Multicopy Zero on kliimaneutraalne koopiapaber. Tarbides tehke teadlik valik loodust säästva toote kasuks. Tutvu ka eesti keelse tootetutvustusega vajutades allolevale lingile.

 

 

Tahan Multicopy Zero'st rohkem teada

Valik väljaminevaid tooteid, mis on soodushinnaga

Ensocoat™ 2S

SBS 2/2 kaetusega valge silk läikega tsellulooskartong. Suurepärased omadused eriti nõudlike trüki- ja järeltöötlustööde jaoks.

MultiArt Gloss* (uus)

MultiArt® Gloss on mimtekordselt kaetud läikiva pinnga valge trükipaber. Parim valik, kui trükisel on oluline pildimaterjal. Orienteeruvalt 90% pilte / 10% teksti.

MultiArt Silk* (uus)

MultiArt® Silk on mitmekordselt kaetud poolmatt pinnaga valge trükipaber. Parim valik, kui trükisel on oluline nii pildimaterjal kui tekst. Orienteeruvalt: 60% pilte / 40% teksti.