Multicopy Zero - kliimaneutraalse koopiapaberi tootetutvustus

Multicopy Zero eesti keelne tootetutvustus on SIIN!

 

Vähendage oma CO2 -jalajälge! Tarbige loodust säästvalt!

Multicopy Zero on väga heade omadustega CO2 -neutraalne koopiapaber kõikide kontorimasinate jaoks. Multicopy Zero on märgatavalt kõrgema valgesuse ja oluliselt siledama paberipinnaga kui tavapärane koopiapaber. Multicopy Zero tagab imetlusväärsed printimistulemused nii värviliselt kui mustvalgelt. Kliimamuutuste piiramiseks on C02 -neutraalsus 21.sajandi keskpaigaks hädavajalik. Tarbides tehke teadlik valik loodust säästva toote kasuks – Multicopy Zero.

JÄTKUSUUTLIK VALIK

Multicopy Zero aitab saavutada rohelisi eesmärke, kuna selle koopiapaberi kasutamine hoiab sinu CO2 -jalajälje minimaalsena. Multicopy Zero on pärjatud mitmete keskkonnamärgistega ja toote pakkematerjal on 100% taaskasutatav.

PROBLEEMIVABA = STRESSIVABA

Multicopy Zero koopiapaberi jooksvus kontorimasinates on suurepärane. Kuna iga Multicopy leht on tolmust ja lõikejäätmetest eraldi puhastatud, libisevad need läbi masinate, põhjustamata ühtegi probleemi ega seisakut, säästes sinu aega ja raha.

ColorLok®

ColorLok märgis kinnitab, et on tagatud kiire kuivamine ja see aitab kaasa värvipigmendi püsimisele paberi pealmistes kihtides. See tootmismenetlus tagab, et trükised on erksate ning sügavate toonidega ning neil ei esine määrdumist ega hägusust.

KLIIMANEUTRAALNE

Multicopy Zero tootmise ning selle lõpptarbijani transportimise protsessis tekitatavate kasvuhoonegaaside emissioon on viidud nullini, kasutades selleks süsinikukompensatsiooni. Multicopy Zerole on andnud vastavustõendi Natural Capital Partners®.

ANNA TEADA, ET HOOLID

Keskkonnasõbralike valikute tegemine, nagu seda on CO2 -neutraalse koopiapaberi kasutamine, lisab ettevõtte kuvandile väärtust. Valides oma kontoripaberiks Multicopy Zero, annad teada, et hoolid meid ümbritsevast keskkonnast.

Multicopy Zero

Multicopy Zero

Multicopy Zero on väga heade omadustega kliimaneutraalne koopiapaber kõikide kontorimasinate jaoks. Multicopy Zero on märgatavalt kõrgema valgesuse ja oluliselt siledama paberipinnaga kui tavapärane koopiapaber. Multicopy Zero tagab imetlusväärsed printimistulemused nii värviliselt kui mustvalgelt.