Gmund Colors - süsteemiuuendus kolmandale tasandile

Avarda kogemusi Papyruse pakutava kolme uue Gmund Colours paberiga


Kui oled praegusel tasandil juba kõik saavutanud, tõmbab sind vägisi uute kõrguste, sügavuste ja avaruste poole. Gmundi kolm uut toodet juhatavad teed uute horisontide avastamisel: teisest kolmandasse dimensiooni. Gmund Colors Food, Gmund Colors Heavy ja Gmund Colors Volume. Kuigi pealtnäha erinevad, on neil üks ühine omadus: püüd vabalt edasi areneda. Kütkestavad värvid, meelelised kogemused, taktiilsed pinnad: Gmund Colors suurendas nii tootegruppi kui ka rakenduste valikut – kvaliteetsest ja stiilsest kõrgtrükist eksklusiivsete lahendustega toidupakenditeni.
 

Gmund Colors Food - toiduainesegmendi pakendite edasiarendus
Gmund Colors Food toetab toiduainete esteetilist välimust. Antud kvaliteetne paber, mis on saadaval 12 värvitoonis ja kahe pinnatöötlusega, mati ja läikivana, sobib ideaalselt erinevate toiduainete pakendamisel kasutatavateks kartongkarpideks, kottideks või kastideks. Materjal on toodetud vastavalt Euroopa Liidu regulatsioonile 1935/2004 toiduga kokkupuutumiseks ettenähtud materjalide kohta. Kolmemõõtmelisuse variatsioone võib täheldada nii ofset-, siidi- kui ka kõrgreljeeftrüki töötlus- ja viimistlusvõimalustes.


Gmund Colors Heavy -  stiilil on kaalu
Gmund Colors Heavy on tõeline raskekaalutšempion. Antud igati veenev materjal on saadaval kaalus 480–700 g/m². Gmund Colors Heavy tugevus ja stabiilsus on silmaga nähtav ja käega tuntav ning selle kasutusala ulatub messiboksidest kvaliteetsete pakenditeni. Eellamineeritud pealispinnaga jõuline toode tõmbab tähelepanu, iseäranis minimalistliku graafilise disaini kasutamisel.


Gmund Colors Volume - tugev keha, elegantne välimus
Gmund Colors Volume läheb uutele väljakutsetele vastu jõulise vormiga, mis teeb sellest tõeliselt suursuguse materjali. Tugeva lainepapi sisu katab kvaliteetne Gmund Colors paber ning seega on parima kvaliteediga paberile antud erakordne stabiilsus. Kaunilt õrna mati pealispinnaga ning tugeva ja vastupidava sisuga materjal sobib nii kõrgtrükiks, siiditrükiks, stantsimiseks kui ka käsitöö sõpradele. Ideaalne tootepakendite ja kvaliteetsete tooteesitluste loomiseks.

Gmund Colors Food Matt

Gmund Colors Food Matt

Tekstuur- ja disainpaberid, puitmassivaba, valge ja värvitud, katmata, matt pinnaviimistlus, toodetud vastavalt EL määrusele nr 1935/2004, võib puutuda kokku toiduainetega.

 

Gmund Colors Food Shine

Gmund Colors Food Shine

Disainpaber, puitmassivaba, valge ja värviline. Paberi esimene pool on metallik, tagumine pool tavaline. Toodetud vastavalt toiduainetega kokkupuutumist käsitleva ELi määruse (EÜ) nr 1935/2004 nõuetele, erinevatel tootepartiidel võib olla veidi erinev paberi pind

 

Gmund Colors Volume

Gmund Colors Volume

Tekstuur- ja disainpaberid, keskmine kiht on lainepapp, esimene ja teine pool colors matt värvivalik, matt pinnaviimistlus

 

Gmund Colors Heavy

Gmund Colors Heavy

Tekstuur- ja disainpaberid, puitmassivaba, valge ja värvitud, katmata, matt pinnaviimistlus, väga jäik. Sobivad ümbrikud.