Papyruse üldtingimused

Papyrus AS on trükipaberite hulgimüüja, mis kuulub OptiGroup AB gruppi.

Kontaktandmed:

Papyrus AS 
Sõpruse pst 145 
13417 Tallinn
Reg.kood: 10197328
KMKR nr: EE100231261  
tel:  372 6788 670   
e-tellimused: tellimus.ee@papyrus.com
koduleht: www.papyrus.com/ee

Kontor töötab E-R 8:00-16:30

Eesti ladu:
Rain Transport AS
Liivalao 11 (endine Kalmistu tee 26) Tallinn
Ladu väljastab kaupa E-R 8:30-16:30. 

Laod ja tarnegraafikud

EE - Eesti ladu
Tööpäeviti enne kella 16:00 esitatud tellimused tarnitakse kliendile järgmisel tööpäeval. 
Tallinna piirkonnas on lisaks võimalik tellida pealelõunane kaubaring. Tellimused teiseks ringiks on võimalik edastada kuni kell 11:30. Tellimust teiseks kaubaringiks saab esitada ainult läbi müügiosakonna. Teise kaubaringi puhul lisandub 15 € transpordi lisatasu. Teise ringi kaup jõuab kliendile vastavalt veoringile, kuid hiljemalt kell 16:00.
Eesti loas ladustatavatele kaupadele saab klient ise järgi tulla, olles selle eelnevalt Papyuse müügiosakonnaga kokku leppinud tellimust vormistades.

FI - Soome ladu
Tööpäeviti enne kella 16:00 esitatud tellimused tarnitakse kliendile järgmisel tööpäeval. FI laos olevatele tellimustele klient ise järgi tulla ei saa.

LV - Läti ladu
Tööpäeviti enne kella 12:00 esitatud tellimused tarnitakse Tallinna kliendile järgmise tööpäeva pealelõunal ja teistesse piirkondadesse ülejärgmiseks tööpäevaks. 

LT- Leedu  ladu 
Leedust on tarned 1x nädalas, tellimuste esitamise tähtaeg on neljapäev kell 12:00 Kaup jõuab kliendile teisipäeval.              

DE -  Kölni ladu (Saksa põhiladu)
Kölnis asub Saksa Papyruse põhiladu. 
Kölnist üle 50 kg tellimuste korje on üks kord nädalas, tellimuste esitamise tähtaeg neljapäev enne kella 12:00 Kaup tarnitakse kliendile järgmise nädala teisipäevaks. 
Alla 50 kg tellimuste korje on igal tööpäeva õhtul, tarnitakse postipakina otse tellijale 5 tööpäeva jooksul. DE müügiühikud on kas täispakk või täisalus korraga. DE-st ei saa osta paberit lugemisvahedega ega Specials® Finest Paper tooteid avatud pakina ehk poognate kaupa. 

Specials® Finest Paper disain- ja tekstuurpaberite tellimine poognate kaupa

Kõiki Specials® Finest Paper disain- ja tekstuurpabereid on võimalik tellida väiksema koguse kui täispakk. Papyruse e-poes on laoks märgitud Spedition City Logistik. Miinimum ostukogus ühe artikli kohta on 20% originaalpaki suurusest. Poognate kaupa ostes on toode 30% kallim hinnakirja üldhinnast. 
Tellimus kaaluga kuni 50 kg toimetatakse tellijani postipakina 5 tööpäeva jooksul, selle eest lisandub 15 € postipakitasu, väiketellimustasu ei rakendata.
Papyruse e-poest näeb Specials® Finest Paper toodete laoseisu reaalajas, kuid ise tellimust e-poes vormistada ei ole võimalik. Tellimuse vormistamiseks palume pöörduda müügisekretäri või oma müügiesindaja poole. Spedition City Logistik laovarud toote kohta on kuni üks pakk. Täispakk ja enam tellitakse DE laost ehk Kölni pealaost (vt DE lao tingimusi). 
Saksa ladudest tehtud tellimusi tühistada ega tagastada ei saa.

Tootehinnad
Tootehinnad hinnakirjas on Eurodes, hindadele lisandub käibemaks. Hinnad on toodud mõõtühiku kohta (leht, poogen, pakk, kast, kg jne).  Mõõtühikud on tootegrupiti erinevad.

Käsitluslisa
Kõikidele laotoodete tootehindadele lisandub arvele käsitluslisa +1,5%+km 
Väiketellimustasu               
Alla 150 € tellimuste puhul lisandub arvele väiketellimustasu 15 € (va. Specials® Finest Paper disain- ja tekstuurpaberite tellimused väikepakina ehk poognate kaupa). Kliendid aastamahuga 100 000 € on väiketellimustasudest vabastatud.

Maksetingimused ja viivistasud
Maksetähtaja ja krediidilimiidi eelduseks on kirjalikult sõlmitud ostu-müügilepingu olemasolu. Lepinguliste klientidega kasutame kokkulepitud maksetingimusi, nii maksetähtaja kui ka krediidilimiidi osas. 
Maksetähtaegadest mitte kinnipidamisel väljastab Papyrus AS viivisarveid, viivise määr on 0,066% päevas. Maksete hilinemise puhul võlglase tellimuste käsitlemine seiskub (kaupade väljasaatmist ei toimu). 

Kauba tagastamine             
Papyrus AS kliendi poolt valesti tellitud tooteid reeglina tagasi ei osta. Kauba tagastamine toimub ainult reklamatsiooni alusel.

Papyrus AS jätab endale õiguse teha muudatusi hinnakirjas.

Värskeim tooteinfo on meie veebilehel www.papyrus.com/ee

Riigipühadel ja puhkepäevadel kaubatarneid ei toimu. 
Kõikidele hindadele lisandub käibemaks.
Kõik antud miinimumsummad on ilma käibemaksuta.
Papyrus AS jätab endale õiguse teha muudatusi hinnakirjas.  

Papyrus juhindub paberimaailmas kehtivatest „General Trade Rules for sales of paper and paperboard“ reeglistest. Üldised tarnetingimused (General trade rules for sales of paper and paperboard) 

Üldtingimused on uuendatud veebruar 2017