Eriolukorrast tulenevad muudatused tarne- ja töökorralduses

Hea klient

Teavitame, et eriolukorras töö jätkub, kuid Papyrus AS on peatanud kõik kliendikülastused ja töötame kodukontoris. Seoses koroonaviiruse levikuga järgib Papyrus AS oma tegevustes valitsuse poolt tulevaid soovitusi ja juhiseid.

Tekkinud eriolukorrast tingituna on tõrkeid varasemalt toiminud tarnegraafikutes. Tulenevalt piiride sulgemisest on juba tekkinud probleeme kaupade vabal liikumisel EU-sees. Palume kõigilt mõistvat suhtumist ja manööverdame oludes kuhu oleme ootamatult sattunud nii hästi kui suudame. Koos leiame parima lahenduse ja soovitame klientidel teha toote valik pigem meie Tallinna laotoodete hulgast. Teeme kõik endast oleneva, et tagada tarned oma klientidele ja jätkata teenuse pakkumist viisil, mis on antud oludes võimalik.

18.3.2020  NL01 laost tarnetel ei saa kindlat tarneaega pakkuda. Lisaks võib esineda lao varustuses - kontrolli alt sõltumatute sündmuste tõttu ei suuda me osadel toodetel avaldatud tarneaegadest kinni pidada. Alla 50 kg pakid tarnib DHL kuller

24.3.2020 alates oleme vähendanud Soome laost toomisi nädalas 2-korrale. Nüüd toimub laadimine Soomes igal teisipäeva ja neljapäeva õhtul, kaup teie juures siis vastavalt kas kolmapäeval ja reedel. Tarnesageduse vähendamise põhjus on mahu vähenemine ja jätkmine senise mudeliga (väljumine, laadimine iga tööpäev) oleks olnud liiga kurnav. Soome laost on põhiartiklid G-Print ja Ensocoat ja Giroform. Uued tarnegraafikud saavad kohe kohe ka õigeks meie e-poes.

Küsimuste korral võta kindlasti ühendust oma müügiesindajaga. Kõik telefoninumbrid on jätkuvalt kasutusel, samuti vastame e-kirjadele ning oleme kättesaadavad Skype teel.

Ole terve!