Uus hinnakiri, uuenenud tootevalik!

Head äripartnerid,

Papyruse Tallinna lao tootevalik on laienenud ja edaspidi varustab teid  kõigi peamiste trükipaberitega meie Tallinna ladu. Kõik põhitooted on valdavalt juba tänasest Tallinna laost saadaval - see tähendab, et lisaks varasemale on Tallinnasse lisandunud nii G-Print, Ensocoat, Giroform jne tootevalik.  Soome laost me alates 12.juunist enam regulaarvedusid ei korralda, kuna selleks puudub otsene vajadus. Eripaberid tarnime teile jätkuvalt ja regulaarselt Hollandi laost.

Lõpp hea, kõik hea – lisaks lihtsustame ja uuendame toodete hinnastamist.

Oleme hulgimüüja ja kaupmees, kes peab Eestis suurt ladu ja müüb kohalikele klientidele vajaminevaid häid ja kvaliteetseid pabertooteid.  Astume kiireid samme kohandumaks muutunud oludega ja viime olulised muudatused lõplikult ellu mõne nädalaga.  Vabandame, kui teavitusaeg on jäänud teie jaoks lühikeseks, kuid usume, et meie meede aitab teil antud oludes ja pikas perspektiivis paremini hakkama saada.

Toodete Tallinna lattu toomisega muutub ühtteist nii laomõõtudes kui laosertifikaatides- näiteks Ensocoat’id on edaspidi laotootena FSC-na ja nt G-Print poognamõõdu 72x104 asemel on nüüd 72x102. Detailset muudatuste infot jagavad meie tublid töötajad. Küsige julgesti.

Uus hinnakiri on siin

 

Lugupidamisega,

 

Ivar Reisberg
juhatuse liige

Papyrus AS