OptiGroup pressiteade 01.08.2019

Nagu teada, müüs OptiGroup oma Saksa paberikaubandusettevõtte Papyrus Deutschland GmbH & Co KG investorile Participações e Gestão, S.A. (Inapa). Uus omanik kavatseb ühendada omandatud ettevõtte Saksa osakonnaga Papier Union GmbH. Tehingu lõpuleviimine toimus 31.07.2019

Paberi hulgimüügiturg Saksamaal on viimastel aastatel seisnud silmitsi suurte väljakutsetega, muutes ümberkorraldamise, oma positsiooni ja konkurentsivõime tugevdamise vältimatuks. OptiGroup usub, et Papier Unioni ja Papyrus Deutschland GmbH Co KG ühinemine loob tugevama platvormi Saksamaa klientidele, tarnijatele ja töötajatele.

See aruanne ei mõjuta ülejäänud 17 Papyruse toimimist. Papyrus säilitab oma juhtpositsiooni teenuste ja lahenduste pakkujana Euroopas.

Niklas Järbur, Papyruse trüki- ja loominguliste lahenduste ärivaldkonna juht: „Pakume oma klientidele atraktiivset tootevalikut, lisandväärtusteenuseid ja parima kvaliteediga logistikalahendusi. Papyruse töötajad jätkavad vastastikku kasulike ärisuhete loomist klientide ja tarnijatega. ”

Lisateabe saamiseks pöörduge Papyrus AS tegevjuhi Ivar Reisberg poole tel. +372 67 88 675 

 Originaal pressiteade 01-08-2019