Tekstuurpaberite keskladu kolis!

Seoses Papyrus Grupi siseste ümberkorraldustega on kolinud meie tekstuurpaberite keskladu Hollandisse Wijcheni. 21.01.2020 alates on uute tellimuste komplekteerija Hollandi ladu. Toodete tarneaegades ei ole kardinaalseid muudatusi. Endiselt tarnitakse kuni 50kg tellimused klientidele kullerteenusena  (DHL) ja üle 50kg tellimused liiguvad traditsioonilise maanteeveoga. DHL kullerveo tellimused pannakse teele iga päev, maanteetransport käib ühe korra nädalas.

Kokku on Hollandi kesklaost pakkuda umbes 1300 erinevat tekstuurpaberit. Valikusse on lisandunud uusi tooteid, kuid samas on ka mõne toote ladustamine kesklaos lõpetatud. RecySatin®, RecyStar® Polar, RecyStar® Nature  - paraku need tooted ei ole enam laotootena saadaval.

Tähelepanu! Trükitud hinnakiri on uuendamisel, sest tootevalikus ja hindades on toimunud muudatusi. Trükitud (ja pdf) hinnakiri saab uuema kaasagesama näo ning muutub paremini loetavaks, tooted lihtsamini leitavaks ja maksumus arusaadavamaks.

E-poes on kõik uuendused juba aktiivsed - on näha niii uus tootevalik, laosaadavus kui ka kehtivad müügihinnad.

 

NL on Hollandi asuv Papyruse tekstuur- ja disainpaberite keskladu Wijchenis

Hollandi laost toimuvad tarned nii Rotra suurte kaubaautodega (tellimus 50 kg ja rohkem) kui DHL kullerpakkidena (tellimus alla 50 kg). Kaup ei läbi Papyrus EE ladu. Tellitava kauba tarneaeg sõltub konkreetse tellimusrea kaalust.

● Üle 50 kg (u 2 ja enam pakki) NL tellimusread tarnitakse kliendini kord nädalas Rotra Transpordiga. Tellides enne neljapäeva kell 12:00 on kaup käes järgmisel teisipäeval-kolmapäeval.

● Alla 50 kg (u 1-2 pakki) NL tellimusread tarnitakse DHL postipakina. Tellimused komplekteeritakse iga tööpäeva õhtul, kaubad tarnitakse postipakina tellijani otse, tarneaeg umbes 5-6 tööpäeva.

● Müük alla täispakendi: teatuid tekstuurpabereid saab tellida vähem kui pakend. Alla täispakendi ostes on poognahind +50% kallim kui poognahind täispakendi puhul. Specials hinnakirja viimases tulbas on poognahind hinnalisaga ja kui seal tulbas hind puudub, siis seda toodet alla pakendi tellida ei saa.

Hollandi laost alla 200 Eur tellimustele lisandub DHL kullerveotasu 25 € +km

Hollandi laost tehtud tellimusi tühistada ega tagastada ei saa