MultiArt® uuenes 3-2020!

Papyrus Grupp uuendab trükipaberit MultiArt®, parandades veelgi toote kvaliteeti ja viies paberi omadused veelgi rohkem kliendi soovidega vastavusse. Lisaboonusena suureneb märkimisväärselt toodete kättesaadavus, kuna Papyrus Skandinaavia MultiArt® keskladu on rajatud paarisaja kilomeetri kaugusele Tallinnast. 

Uuenenud MultiArt®  Silk on varasemast matima pinnaga ning varasemast suurema valgesusega,  erinevus on märgatav. Matim pind muudab trükitud tekstid selgemaks ning pildid elutruumaks. Laieneb ka saada olev grammkaaluvahemik.
Uuenenud MultiArt®  Gloss on omakorda varasemast läikivam ja säravam, tuues trükitud piltidel välja ka peenemad detailid. Glossi uus valgesus on 125%.

MultiArt®  laotooted on ka edaspidi FSC® ja EU Flower sertifikaadiga. MultiArt®  on ja jääb Papyrus Grupi põhipaberiks Skandinaavias, olles prioriteet-toode nr 1.

Üleminek uuele MultiArt®  tootevalikule toimub järk-järgult. E-poes saad eristada uue MultiArt®  vanast vastava märgistuse järgi – väljaminevad artiklid on e-poes varustatud märgiga %, uuel tootel on tootekirjelduses sõna „new“ . 

Digitrükki puutuv info

Uuendatud tooteperekonnad MultiArt® Silk (NEW) ja MultiArt® Gloss (NEW) ei ole sobilikud HP Indigo ja kuivtooner trükiks. Need paberid on optimeeritud ofsettrüki jaoks.
 

Kui vajad veel lisainfot, siis vastused saad oma müügiesindajalt või helistades tel 6788 670.

MultiArt®

MultiArt Silk* (uus)

MultiArt® Silk on mitmekordselt kaetud poolmatt pinnaga valge trükipaber. Parim valik, kui trükisel on oluline nii pildimaterjal kui tekst. Orienteeruvalt: 60% pilte / 40% teksti.

MultiArt Gloss* (uus)

MultiArt® Gloss on mimtekordselt kaetud läikiva pinnga valge trükipaber. Parim valik, kui trükisel on oluline pildimaterjal. Orienteeruvalt 90% pilte / 10% teksti.