MultiArt® uueneb 3-2020!

Papyrus Grupp uuendab trükipaberit MultiArt®, parandades veelgi toote kvaliteeti ja viies paberi omadused veelgi rohkem kliendi soovidega vastavusse. Lisaboonusena suureneb märkimisväärselt toodete kättesaadavus, kuna Papyrus Skandinaavia MultiArt® keskladu on rajatud paarisaja kilomeetri kaugusele Tallinnast. 

Uuenenud MultiArt®  Silk on varasemast matima pinnaga ning varasemast suurema valgesusega,  erinevus on märgatav. Matim pind muudab trükitud tekstid selgemaks ning pildid elutruumaks. Laieneb ka saada olev grammkaaluvahemik.
Uuenenud MultiArt®  Gloss on omakorda varasemast läikivam ja säravam, tuues trükitud piltidel välja ka peenemad detailid. Glossi uus valgesus on 125%. 

MultiArt®  laotooted on ka edaspidi FSC® ja EU Flower sertifikaadiga. MultiArt®  on ja jääb Papyrus Grupi põhipaberiks Skandinaavias, olles prioriteet-toode nr 1.

Üleminek uuele MultiArt®  tootevalikule toimub järk-järgult. E-poes saad eristada uue MultiArt®  vanast vastava märgistuse järgi – väljaminevad artiklid on e-poes varustatud märgiga %, uuel tootel on tootekirjelduses sõna „new“ . 

Digitrükki puutuv info

Uuendatud tooteperekonnad MultiArt® Silk (NEW) ja MultiArt® Gloss (NEW) ei ole sobilikud HP Indigo ja kuivtooner trükiks. Need paberid on optimeeritud ofsettrüki jaoks.
Uuendame lähiajal G-Print Digital tootevalikut ja lisaks pakume G-Snow tooteid, mis on HPI sertifitseeritud ja kuivtooner trüki sobilikud. 
 

Kui vajad veel lisainfot, siis vastused saad oma müügiesindajalt või helistades tel 67 88 670.

MultiArt®

MultiArt Silk* (uus)

MultiArt® Silk on mitmekordselt kaetud poolmatt pinnaga valge trükipaber. Parim valik, kui trükisel on oluline nii pildimaterjal kui tekst. Orienteeruvalt: 60% pilte / 40% teksti.

MultiArt Gloss* (uus)

MultiArt® Gloss on mimtekordselt kaetud läikiva pinnga valge trükipaber. Parim valik, kui trükisel on oluline pildimaterjal. Orienteeruvalt 90% pilte / 10% teksti.