MultiArt® uueneb!

Papyrus Grupp uuendab trükipaberit MultiArt®, parandades veelgi toote kvaliteeti ja viies paberi omadused veelgi rohkem kliendi soovidega vastavusse. Lisaboonusena suureneb märkimisväärselt toodete kättesaadavus, kuna Papyrus Skandinaavia MultiArt® keskladu on rajatud paarisaja kilomeetri kaugusele Tallinnast. 
„MultiArt® tooteperekond on meie sortimendis paarkümmend aastat,” sõnas Papyrus AS juhatuse liige Ivar Reisberg. „Nüüd on aeg küps toodet pisut upgrade’ida. MultiArt®  viiakse paremini vastavusse turu ootustega. MultiArt tooteperekond on väga töökindel, kompromissitu kvaliteediga, mõistliku hinnatasemega. Need on omadused, mis on ja jäävad. MultiArt®  on vaieldamatult kõige parem kriitpaber eile, täna ja ka homme,” lisas Reisberg. 
Uuenenud MultiArt®  Silk on varasemast matima pinnaga ning varasemast suurema valgesusega,  erinevus on märgatav. Matim pind muudab trükitud tekstid selgemaks ning pildid elutruumaks. Laieneb ka saada olev grammkaaluvahemik.
Uuenenud MultiArt®  Gloss on omakorda varasemast läikivam ja säravam, tuues trükitud piltidel välja ka peenemad detailid. Glossi uus valgesus on 125%. 

MultiArt®  laotooted on ka edaspidi FSC® ja EU Flower sertifikaadiga. MultiArt®  on ja jääb Papyrus Grupi põhipaberiks Skandinaavias, olles prioriteet-toode nr 1.

Tehasevahetusega MultiArt®  tooteperekonna kättesaadavus paraneb – logistika kiireneb. Enamuse toodetest suudame suurtes kogustes ühe nädala jooksul tehaselaost kliendile toimetada.  Esimene koorem uuenenud MultiArt®  paberit jõudis Papyruse Eesti lattu möödunud reedel, 17. jaanuaril.

Üleminek uuele MultiArt®  tootevalikule toimub järk-järgult. E-poes saad eristada uue MultiArt®  vanast vastava märgistuse järgi – väljaminevad artiklid on e-poes varustatud märgiga %, uuel tootel on tootekirjelduses sõna „new“ . 

Kui vajad veel lisainfot, siis vastused saad oma müügiesindajalt või helistades tel 67 88 670.

MultiArt®

MultiArt Silk (UUS)

MultiArt® Silk on mitmekordselt kaetud poolmatt pinnaga valge trükipaber. Eelistatud valik, kui trükisel on pildimaterjal olulisem kui tekst.