Papyrus AS kaubaaluste taasringlus

Papyrus kasutab komplekteerimisel ja kauba tarnimiseks väga kvalitetseid kaubaaluseid ja plaate. Ootame oma partneritelt ringluspakendi tagastamist Papyrusele.

Puit on parim võimalik taastuv tooraine. Kui üldiselt kasutatakse kaubaaluste valmistamiseks madalakvaliteedilist saematerjali, siis Papyruse logoga alused on kõrgema klassi tooted. Puitpakendid  on hea näide puidujäätmete taaskasutamise võimalusest - neid võimalik ka edasi kasutada sihtotstarbeliselt. Puitalustega kütmine ei ole küll keelatud ega karistatav, kuid see ei ole mõistlik, väljaarvatud muidugi juhul kui kaubaalus on oma otstarbe täitnud ning on muutunud sihtotstarbeliseks kasutamiseks kõlbmatuks.

Kogume teilt tagasi aluseid, mis on markeeringuga „Papyrus“. Kaubaalused on formaadis 470x650 mm, 600x750 mm, 640x900 mm, 660X960 mm ja 750x1050 mm.  Kaubaaluseid säilitatage kuivas ruumis, virmastage eraldi torni. Oma panuse andmiseks on vaja vaid tiba põrandapinda kuivas ruumis ning head tahet. Palun anna meile teada kui alustest on juba moodustunud torn, mis ootab transporti.

Ole teadlik ja saada kaubaalus uuesti ringlusesse!

 

Mais hakkab kehtima uus hinnakiri. Lisaks tootemuudatustele oleme uuendanud ka üldtingimusi. 

Hinnakiri