Papyrus eeldab kaubaaluste tagastamist

Papyrus kasutab komplekteerimisel ja kauba tarnimiseks väga kvaliteetseid kaubaaluseid ja plaate. Kõik alused, millel on Papyruse markeering, on  taaskasutatavad ning ootame oma koostööpartneritelt tagasi.

Kui üldiselt kasutatakse kaubaaluste valmistamiseks madalakvaliteedilist saematerjali, siis Papyruse logoga alused on kõrgema klassi tooted. Need ei lagune ka peale mitmekordset kasutamist. Kaubaalused on spetsiaalselt valmistatud trükipaberi transportimiseks.

Kogume teilt tagasi aluseid, mis on markeeringuga „Papyrus“. Kaubaalused ja kaaned on formaadis 470x650 mm, 600x750 mm, 640x900 mm, 660X960 mm ja 750x1050 mm. Palun säilitage kaubaaluseid kuivas ruumis, määrdunud ja märgade alustega me paberit tarnida ei saa. Kuivad kaubaalused koguge ja virnastage erald ning anna meile teada, kui kaubaalused saab tagasi transportida.

Palun anna meile teada e-kirja teel order.ee@papyrus.com  või helistades 67 888 670 kui kaubaalustest on teie juures juba moodustunud torn, mis ootab ära viimiseks Papyruse transporti.

 Oma panuse andmiseks on vaja vaid tiba põrandapinda kuivas ruumis ning head tahet!