Gmund Award 2018

Pärast nelja edukat aastat ja enam kui 1000 trükiprojekti Saksamaalt, Austriast, Šveitsist ja Itaaliast, otsib Gmund Paper taas 2018. aasta parimaid trüki- ja paberitooteid. Selgi aastal toetab erilist sündmust Papyrus, kes on ühtlasi Gmundi ainuõiguslik edasimüüja. Järgnevalt toome Teieni info, kuidas auhinnale kandideerida. Käesoleval aastal on konkursi teema „Alles-Colorful-International”. Gmund otsib kõige loomingulisemaid, uuenduslikumaid ja tehniliselt keerukaid projekte, mis on trükitud Gmundi naturaalsele paberile. Osalejad kõikidest Euroopa riikidest on teretulnud. Samuti oodatakse osalema trükikodasid, disainereid, esindusi ja bränditoodete tootjaid.

Selleks, et saada konkursist osavõtu kohta rohkem infot, tutvuge Gmund Award 2018 konkursi tingimustega.

Tutvu Gmund ametliku juhendiga 

Gmund Award 2018 konkursil osalemiseks peab projekt olema teostatud paberil, mis on pärit Gmundi praegusest kollektsioonist. Papyrus kui Gmundi ainuõiguslik edasimüüja on valmis osalejaid varustama suure sortimendi Gmundi paberitega.

Papyruse e-poest leiate paberitooted, mida kasutades saate osaleda Gmund Awardi konkursil:

Tooted:

Gmund 925

Gmund 925 on metalne tekstuurpaber, harjatud sillerdava pinnaga. Eriline sillerdav pind on saavutatud tänu sellele, et paber sisaldab ehtsat hõbedat. Paber on täisvärvitud.

Gmund Action

Gmund Action on puitmassivaba, värviline kartong. Paberi sillerdavat pinnast ilmestab lisaks peen mikroreljeeftekstuur. Eriline pinnatöötlus hoiab ära määrdumise ning ka sõrmejäljed. Valikus sobivad ümbrikud.

 

Gmund Colors Transparent

Gmund Colors Transparent on seitsmes erinevas värvitoonis kalka. Gmund Colors Transparent on omavahel kokkusobitatav kõikide teiste Gmund Color System toodetega. Gmund Colors Transparent tootevalik sisaldab ka ümbrikuid.

Gmund Colors Felt

Gmund Colors Felt on viltja ning kergelt joonelise faktuuriga disainpaber, üheksas erinevas värvitoonis. Gmund Colors Felt on omavahel kokkusobitatav kõikide teiste Gmund Color System toodetega. Gmund Colors Felt on FSC-sertifitseeritud.

 

Gmund Colors Matt

Gmund Colors Matt on värviliste paberite perekond. Valikus on 48 erinevat värvi. Gmund Color Systemi toone saab omavahel kombineerida ja sobitada. Valikus on ka ümbrikud.

Gmund Colors Metallic

Gmund Colors Metallic on kergelt reljeefse struktuuriga ning elegantse metallik läikega disainpaber. Valikus on 12 erinevast stiilset värvitooni. Metalne pind on ainult paberi ühel poolel. Sobivad ümbrikud.

 

Gmund Cotton

Gmund Cotton on 100% puuvillakiust paber, puitmassivaba, valge ja värvitud, matt pinnaviimistlus, pehme, mahuline (2.0) Valikus sobivad ümbrikud.

Gmund Heidi

Gmund Heidi on taaskasutatud toormest valmistatud värviline kartong. Ideaalne kõrgtrükis kasutamiseks. Saadaval neljas toonis ja kahes grammkaalus.

 

Gmund Original Smooth

Paberid ärikirjade jaoks, puitmassivaba, erinevates valgetes toonides, sile pinnaviimistlus, eeltrükk garantii 90 - 100 g/m², sobivad ümbrikud

Gmund Original Tactile

Paberid ärikirjade jaoks, puitmassivaba, erinevates valgetes toonides, matt pinnaviimistlus, eeltrükk garantii 90 - 100 g/m², sobivad ümbrikud

 

Gmund Original Vergé

Paberid ärikirjade jaoks, puitmassivaba, erinevates valgetes toonides, reljeefne pinnaviimistlus, sisaldab 10% puuvilla kiudu, eeltrükk garantii 90 - 100 g/m², sobivad ümbrikud

Gmund Wood Veneer

Tekstuur- ja disainpaberid, puitmassivaba, valge ja värvitud, Paberi pinda ilmestab vineeri imitatsioon. Paberil on kergelt läikiv kate, mis samal ajal annab täiendava kaitse (300 ja 350 g/m² on tekstuur ühel poolel, 500 g/m² tekstuur mõlemal poolel)

 

Gmund Wood Solid

Tekstuurpaber, erinevates toonides ja puitu meenutav pind. Paberi tekstuuriks on puidukoore imitatsioon. (300 ja 350 g/m² on tekstuur ühel poolel, 500 g/m² tekstuur mõlemal poolel)