Uus hinnakiri 1-2022 toob tootevalikus ja hindades muudatusi

Oleme alustanud uue 2022 hinnakirja ettevalmistustega.

Osa laotooteid tuleb juurde, osa tooteid lahkub areenilt, hinnad kallinevad.

Mõned uued tooteperekonnad on juba e-poest saadaval ja lisanduvad ka 1-2022 hinnakirja

Suurema kisa-kärata oleme e-poodi lisanud mitmeid uusi laotooteid, mis on juba tellitavad.

FocusTac kleepsud - nii katmata kui kaetud paberkleepsud.

MultiDesign Natural  -  suurepärane toode, katmata kreemikas preemium offset paber.

Mõned tooteperekonnad ei ole e-poest saadaval ning ei jätka ka enam uues 1-2022 hinnakirjas

Atelieri tootmist hetkel ei toimu, laojääki hetkel pole ja uusi tellimusi teha ei saa - see toode kaob hetkel hinnakirjast.

Creamy ja LuxCream poognatooted Leedu laost - reaalsus on see, et kaupa on nii vähe, et kui Leedu lattu midagi jõuab, siis selle õitsev Leedu trükitööstus esmajärjekorras endale saab ja kõik mis tuleb see Leedus ka ära tarbitakse - need tooted kaovad hetkel hinnakirjast.

Väljaminevad üksikud mõõdud siit ja sealt on saanud külge markeeringu -%

Igas tooteperekonnas on parema ja halvema liikumisega laotooteid. Oleme oma Tallinna laotooteid analüüsinud ja otsustanud vähemliikuvate mõõtude ladustamisega enam mitte jäkata. Loobume nende vähe nõudlust omavate mõõtude juurde varumisest peamiselt seoses varasemast ca +30% kallima ostuhinna tõttu. Kui toodet ei tahetud eriti ennegi, on ebausutav, et nõudlus peale 30% hinnatõusu hoogu juurde saab. Oleme täna peatanud selliste mõõtude juurde tellimise. Kui kaup saab otsa, siis on otsas. Väljaminevad Tallinnas lõpetatavad laotooted kannavad e-poes -% markeeringut. Mõnedest laotoodetest loobume täielikult, aga mitmed neist jäävad endiselt tellitavaks meie sõsarladudest, kuid võivad eeldada suuremat reatellimuskogust kui seni.

Tekstuurpabereid edaspidi lahtiste lehtedena meie ei müü, pakume tekstuurpabereid vaid täispakendis. Tellimussamm Specialitel saab olema täispakk või kast, mitte enam lahtiselt loetavalt üksikud lehed. Aeg on muutunud ja varasem praktika müüa tekstuurpabereid ühe lehe kaupa enam ei õigusta end kulu-tulu vaatevinklist vaadatuna.

Hinnad kallinevad üldhinnakirjas pea kõigil toodetel, osadel vähem, teistel rohkem.

Lähiperioodil on toimunud-toimumas meeletu hinnaralli. Nt põhipaberite hinnad MultiArt, MultiOffset, G-Print; Multicopy saavad 1.1.2022 olema varasemast u +20..30% kallimad.

 

Võime konstanteerida, et hinnakiri oktoober 2021 ei ole enam 100% pädev. Loodame detsembri keskpaigaks saada uue 1-2022 hinnakirja meie kodulehele üles laetud.