Hinnakiri on uuendatud 07.01.2019

Papyrusel on uus hinnakiri 01-2019

Papyruse hinnakiri on uuenenud. Uus hinnakiri on üleslaetud kodulehele.

Hinnakirjas on mitmeid muudatusi:

Trükipaberid

MultiArt® tootevalikus on mõningaid toote muudatusi. MultiArt® Silk  puhul on lisandunud uusi mõõte 72x102 ja need asendavad senist 72x104. Samaaegselt on lisandunud ka mõõte  102x72. Formaat 104x72on endiselt saadaval. Mõõt 65x95 tootevalik on vähenenud, mõõt 95x65 on endine. Enamus silk mõõte on Tallinna laos.
G-Print® – sortimendis suuremaid muudatusi ei ole, kuid on 2 väljaläinud ja 2 uut toodet.
MultiOffset® – suhteliselt muutusteta, 1 väljaläinud toode.
RecyStar®- laotoodetena on lisandunud juurde grammkaale ja formaate. RecyStar® on taaskasutatud kiust katmata trükipaber, kahe erineva tooniga.  RecyStar® Nature on kollakas-hallika tooniga ning RecyStar® Polar naturaalvalge.
SnowBrite – ei ole enam hinnakirjas. Siin toimub toote uuenemine ja informeerime teid kohe kui sortiment on selginenud.
Lux Cream- mahuline raamatupaber Leedu laost, 1 aluse hind varasemast soodsam.

Kartongid:
Seoses tootjapoolse hinnatõusuga kallinevad kõik kartongid meie hinnakirjas. Populaarsemate kartongide kallinemine on suurusjärgus 3-5%.
Performa™ Brillance ja Ensocoat™ on paarist laotootest loobutud.
FoldKraft™ on uus toode. FoldKraft™ on mõlemalt poolt pruun kartong pakendite valmistamiseks. Võib puutuda kokku toiduainetega.

Muud põhitooted
Isekopeeruvate Giroform® ning kleebismaterjalid JAC® hinnastamisel on muutunud skaala kogused. Lihtsustamise huvides opereerime edaspidi senise nelja skaala asemel kahe erineva hinnaga. Skaalakoguste muutudes muutusid ka meie väljamüügihinnad.

Digiformaadis trükipaberite muudatused:
MultiArt® Silk, G-Print®, ProDesign®, MultiBusiness®: hindade skaalakogused on ühtsustatud, uus valik >10% alusest.

Koopiapaberid
Multicopy® Zero on uus toode. Multicopy® Zero on esimene CO2 neutraalne kontoripaber Eestis!
Eelistades Multicopy® Zerot mõne teise koopiapaberi asemel,  saad anda oma panuse süsihappegaasi heidete vähendamiseks ja pidurda kliima soojenemist.
Mis on süsinikneutraalsus?
Süsinikneutraalsus tähendab, et tootega seotud kasvuhoonegaaside netoheitkogus on null. Tänapäeval on enamik teadlasi nõus, et kliimasoojenemist põhjustab peamiselt inimtegevus, mis suurendab kasvuhoonegaaside hulka atmosfääris. Üks põhilisi selliseid gaase on süsihappegaas (CO2). Kliima soojenemisega kaasnevate võimalike õnnetuste, nt üleujutuste, põua ja ikalduse vältimiseks rakendavad ettevõtjad aina enam kliimamuutuste vähendamise võimalusi. Seetõttu on töötatud välja süsinikneutraalne kvaliteetpaber Multicopy® Zero.