MultiOffset® uueneb!

Papyrus uuendab katmata trükipaberit MultiOffset®. Uuenenud MultiOffset® FSC-na  on Tallinna laost saadaval alates august 2020.a. Senised laomõõdud jäävad kõik alles, ilmselt lisandub veel uusi laomõõte.

Üleminek uuele MultiOffsetile saab olema sujuv ja toimub järk-järgult.  E-poes saad eristada uut vanast märgistuse järgi – uuel tootel on tootekirjelduses sõna „FSC“,  vanal on „PEFC“.  Üleminek saab olema üpris kiire ja seega sügiseks saate välja pakkuda ja oma trükised teha juba MultiOffset FSC-l. Tootekoodid muutuvad ja  on pisikesi muudatusi lugemisvahedes ja aluste kõrguses. Lisaks sertifikaadi muutusele toimub ka värskenemine toote tehnilistes parameetrites. Väikeste erinevuste tõttu valgesuses ja mahulisuses ei soovita uut ja vana MultiOffseti sama töö puhul kasutada.

Kirss tordil  – augustis käivitub Papyruse MultiOffset keskladu, sealt  suudame teile väga kiirelt tarnida standardmõõte suurtes kogustes. Keskladu rajatakse paarisaja kilomeetri kaugusele Tallinnast. Suurte koguste kiire kättesaadavus paraneb märkimisväärselt. Papyrusega tihedat koostööd tegevate Eesti trükikodade konkurentsivõime eksportturgudel suureneb.

NB! Kui teie arvates võiks Tallinna laovalik MultiOffsetis laieneda ja soovid, et seal oleks ka toode x – siis anna meile oma mahtudest teada ja arutame. Teeme koos MultiOffseti laovaliku paremaks!

Kui vajad veel lisainfot, siis küsi lisainfot oma müügiesindajalt või helistades tel 67 88 670.