Tarnegraafikud Saksa laost kauba tellimisel alates 1.5.2018

DE - Saksa ladu

Saksa laost on tarned nii kaubaautode kui postipakkidena. Tarnegraafik/saabumine sõltub konkreetse tellimuse kaalust. NB! E-poes on tarnegraafiku seadistus tehtud suuremahulisi tellimusi arvestades (Schenker), väiksed tellimused liiguvad postipakina ja see on üldiselt aeglasem kui e-poe tarnelubadus.

  1. Esitades üle 50kg tellimusrea esmaspäeval enne 12:00 on Kölni kaup klientidel reedel. Tarnija Schenker.
  2. Esitades üle 50kg tellimusrea neljapäeval enne 12:00 on Kölni kaup klientidel käes teisipäeval. Tarnija Schenker.
  3. Alla 50 kg tellimusridade korje on Kölnist igal tööpäeva õhtul, kaubad tarnitakse postipakina otse tellijale umbes 5-6 tööpäevaga. Tellimusele lisandub 15 €+km GLS-postipakitasu.  Tarnija Itella.
  4. Kõiki disain- ja tekstuurpabereid  Specials® Finest Paper on võimalik tellida väiksemas koguses kui täispakk. Miinimum ostukogus ühe artikli kohta on 10% originaalpaki suurusest. Poognate kaupa ostes on toode +25% kallim hinnakirja üldhinnast. Papyruse e-poest näeb toodete laoseisu reaalajas, kuid ise tellimust e-poes vormistada ei ole võimalik. Avatud paki tellimuse vormistamiseks palume pöörduda Papyruse müügiosakonna poole. Avatud paki tellimustele (max kaal tarnes on 50 kg) lisandub 15 €+km GLS-postipakitasu sõltumata tellitavast kogusest.  Tellimusridade korje on Kölnist igal tööpäeva õhtul, kaubad tarnitakse postipakina otse tellijale umbes 5-6 tööpäevaga. Tellimusele lisandub 15 €+km GLS-postipakitasu.  Tarnija Itella. Väiketellimustasu  avatud pakkide puhul ei rakendata.

Saksamaa ladudest tehtud tellimusi tühistada ega tagastada ei saa.