Palun sisene e-poodi
 

Multicopy Zero - From Zero to Hero

Mida teed sina tegelikult kliimamuutuste ohjeldamiseks? Kas oled jõudnud sõnadest tegudeni? Papyrusel on sulle pakkuda kliimaneutraalne ja FSC märgisega koopiapaber Multicopy Zero

Multicopy Zero on keskkondlikult nutikas – juba hällist alates! Anna oma panus planeedi tervisesse läbi keskkonnateadliku tarbimise.

 

 

Loe edasi...

Kullapalaviku radadel

Majestic Classic Gold Fever: uus parima kvaliteediga luksuslik disanpaber, millel on kuldne läikiv pind. Kindel valik eksklusiivsete trükiste loomiseks.

 

Loe edasi...

G-Snow - valgemast valgem!

G-Snow on uus toode! G-Snow on ultravalge kaetud matt läikega trükipaber, mille tootmist Grycksbo paberitehases alustati 2019. aastal. Detailirohked ning kontrastsed pildid teevad trükise G-Snow'l eriti kauniks ja silmapaistvaks! Klientide tagasiside on olnud ülipositiivne. Soovitame!

Toodete juurde

Valik väljaminevaid tooteid

MultiOffset®

MultiOffset® on katmata, valge, hea jäikusega, mahuline trükipaber suurte mahulisteks töödeks. Tagab kiire ja sujuva trüki ning kõrge kvaliteediga tulemused.

MultiArt® Silk

MultiArt® Silk on kaetud siidja-läikega valge trükipaber, mahulisus <0,9. Eelistatud valik, kui pilt on olulisem kui tekst.