Katmata paberid

Katmata trükipaberid. Kogu Papyruse katmata trükipaberite tootevalik. Sarnased tooted leiad kategooriast "Trükipaberid".

Gmund Original Tactile
Gmund Original Tactile
Paberid ärikirjade jaoks, puitmassivaba, erinevates valgetes toonides, matt pinnaviimistlus, eeltrükk garantii 90 - 100 g/m², sobivad ümbrikud
Gmund Original Vergé
Gmund Original Vergé
Paberid ärikirjade jaoks, puitmassivaba, erinevates valgetes toonides, reljeefne pinnaviimistlus, sisaldab 10% puuvilla kiudu, preprint garantii 90 - 100 g/m², sobivad ümbrikud
Gmund Original Smooth
Gmund Original Smooth
Paberid ärikirjade jaoks, puitmassivaba, erinevates valgetes toonides, sile pinnaviimistlus, preprint garantii 90 - 100 g/m², sobivad ümbrikud
MultiOffset®
MultiOffset®
MultiOffset® on valge katmata trükipaber. Parim valik teksti trükkimiseks, võib lisada veidi pilte: orienteeruvalt 30% pilte / 70% teksti.
Distinction® Smooth
Distinction® Smooth
Distinction® Smooth on puitmassivaba, valge, katmata, väga sileda pinnaga disainpaber. Viies erinevas valges toonis. Valikus on sobivad ümbrikud.
Distinction® Laid
Distinction® Laid
Distinction® Laid on puitmassivaba, valge, katmata, väga sileda pinnaga disainpaber. Viies erinevas valges toonis. Valikus on sobivad ümbrikud.
Distinction® Matt
Distinction® Matt
Distinction® Matt on puitmassivaba, valge, katmata, väga sileda pinnaga disainpaber. Viies erinevas valges toonis. Valikus on sobivad ümbrikud.
MultiDesign® Natural
MultiDesign® Natural
MultiDesign Natural on suure mahulisuse, naturaalse tooniga ja eheda pinnaga esmaklassiline trükipaber. MultiDesign Natural on ennekõike soe ja peen varjund lugemismugavuste tagamiseks. Ilma pleegitusaineteta toodetud Natural on ideaalne valik trükise materjaliks värvide tasakaalu taastamisel ja täiusliku kromaatilise tasakaalu tagamisel. See eristub konkureerivatest paberitest oma suurepärase paberipinna ja ühtlaselt sujuva lehtedes kasutatud tselluloosi formatsiooni poolest, pakkudes erakordset trükitulemust. Natural on ka oluliselt mahulisem mõnest konkureerivast kollakast tootest, andes nii hinnaeelise, kuna Natural puhul saab kasutada madalamaid grammkaale kui konkureerival tootel. See paber on preprint sobilik 90-170 g/m2.
MultiDesign® Original White
MultiDesign® Original White
Premium (WFU Premium) katmata valge paber, matt pealispind, preprint kvaliteet 90 – 170 g/m², valikus sobivad ümbrikud.
MultiDesign® Rough
MultiDesign® Rough
MultiDesign® Rough on iseloomuga paber. See uus lumivalge paber ühendab erakordse loomuliku ja kareda tunde täiuslike trükitulemustega. Suur 1,5 mahulisus ja vägev paberi jäikus isegi madalate grammide juures ja erakordne soojendava valge värvus iseloomustavad MultiDesign® Rough'i. Sortimendi lai grammkaalu valik avab palju võimalusi paljude tahkude kareduse kogemiseks ja kasutamiseks erinevateks trükistes.