Disainpaberid

Tekstuur- ja disainpaberite tootevalik Specials®.

Fuego® Matt
Fuego® Matt
Tekstuur- ja disainpaberid, puitmassivaba, valge ja värvitud, katmata, matt pinnaviimistlus, mahuline, kõrge jäikus, sobivad ümbrikud
Fuego® Lines
Fuego® Lines
Fuego® Lines on vaoshoitud ja korrapärase triibufaktuuriga disainpaber. Paber, mis kannab endas traditsioone ja innovatiivsust üheaegselt. Valikus sobivad ümbrikud.
Fuego® Felt
Fuego® Felt
Fuego® Felt on vilti meenutava pinnaga, erinevates toonides katmata disainpaber. Valikus sobivad ümbrikud.
Majestic Luxus
Majestic Luxus
Majestic Luxus on metalse läikega, puitmassivaba, kahes erinevas toonis- kuld ja hõbe. Paber on sile, jäik ja mahuline. Valikus on sobivad ümbrikud.
Plike®
Plike®
Plike® on kummise pinnaga eri toonides disainpaber.
Majestic Chameleon
Majestic Chameleon
Majestic Chameleon Light on puitmassivaba, kergelt metalse läikega ning paberit erineva külje alt vaadates on paber erinevat tooni. Paber on sile, jäik ja mahuline.
Majestic Classic
Majestic Classic
Majestic Classic on erinevates värvitoonides, metalse sillerdava läikega, kahepoolse kaetusega, luksuslikud disainpaberid. Valikus on sobivad ümbrikud. Kasutada õhus kuivavaid värve või UV-kuivavaid värve, rastri soovitus on 130-150 lpi.
Natural Evolution
Natural Evolution
Natural Evolution on puitmassivaba, valge, mattviimistletud. Paber on väga jäik, vastupidav, läbipaistmatu ja mahuline. Tänu sellele on tagatud trükiste kontrastne trükitulemus ja selged detailid.
Cromático, -ca.® TransWhite
Cromático, -ca.® TransWhite
Disainpaber, puitmassivaba, läbipaistev valge, katmata, matt pind, kõrge läbipaistvus. Valikus on sobivad ümbrikud
Cromático, -ca.® Transparent
Cromático, -ca.® Transparent
Dsiainpaber, läbipaistev valge, matt viimistlus, sobivad ümbrikud
Cromático, -ca.® Digital
Cromático, -ca.® Digital
Tekstuur- ja disainpaberid, puitmassivaba, läbipaistev valge, matt pinnaviimistlus, kasutatav laius 440 mm, HPI printerid
Gmund 925
Gmund 925
Metallik paberid eri toonides, sisaldab ehtsat hõbedat, harjatud metallik viimistlus, kasutatav paberi laius 680 mm
Majestic Classic Digital
Majestic Classic Digital
Tekstuur- ja disainpaberid, puitmassivaba, valge ja värvitud, metalne, ofsettrükk, HPI ja professionaalne keemiline tooner trükkimise süsteem, sobivad ümbrikud
Majestic Luxus Digital
Majestic Luxus Digital
Tekstuur- ja disainpaberid, puitmassivaba, hõbedased ja kuldsed toonid, metalne, ofsettrükk, HPI ja professionaalne keemiline tooner trükkimise süsteem, sobivad ümbrikud
Fuego® Felt Digital
Fuego® Felt Digital
Tekstuur- ja disainpaberid, puitmassivaba, valge ja värvitud, katmata, autentne vilti meenutav viimistlus esi- ja tagakülg, ofsettrükk, HPI ja professionaalne keemiline tooner trükkimise süsteem, sobivad ümbrikud
Fuego® Stone
Fuego® Stone
Fuego® Stone on mati pinnaga värvitud mahuline disainpaber. Paber on kolmes värvitoonis hallist mustani. Fuego® Stone must toon on saadaolevatest kõige intensiivsem ja puhtam toon. Tootmisel ei kasutata tahma. Valikus on grammkaalud 90-700gsm.
Gmund Cotton
Gmund Cotton
Gmund Cotton on 100% puuvillakiust paber, puitmassivaba, valge ja värvitud, matt pinnaviimistlus, pehme, mahuline (2.0) Valikus sobivad ümbrikud.
Gmund Colors Matt
Gmund Colors Matt
Gmund Colors Matt on värviliste paberite perekond. Valikus on 48 erinevat värvi. Gmund Color Systemi toone saab omavahel kombineerida ja sobitada. Valikus on ka ümbrikud.
Gmund Colors Transparent
Gmund Colors Transparent
Gmund Colors Transparent on seitsmes erinevas värvitoonis kalka. Gmund Colors Transparent on omavahel kokkusobitatav kõikide teiste Gmund Color System toodetega. Gmund Colors Transparent tootevalik sisaldab ka ümbrikuid.
Gmund Colors Metallic
Gmund Colors Metallic
Tekstuur- ja disainpaberid, puitmassivabad, Gmund Colors on kliimaneutraalne tooteperekond.
Gmund Colors Felt
Gmund Colors Felt
Gmund Colors Felt on viltja ning kergelt joonelise faktuuriga disainpaber, üheksas erinevas värvitoonis. Gmund Colors Felt on omavahel kokkusobitatav kõikide teiste Gmund Color System toodetega. Gmund Colors Felt on FSC-sertifitseeritud.
Gmund Heidi
Gmund Heidi
Gmund Heidi on taaskasutatud toormest valmistatud värviline kartong. Ideaalne kõrgtrükis kasutamiseks. Saadaval neljas toonis ja kahes grammkaalus.
Gmund Wood Solid
Gmund Wood Solid
Tekstuurpaber, erinevates toonides ja puitu meenutav pind. Paberi tekstuuriks on puidukoore imitatsioon. (300 ja 350 g/m² on tekstuur ühel poolel, 500 g/m² tekstuur mõlemal poolel)
Gmund Hanf
Gmund Hanf
Tekstuur- ja disainpaberid kanepist (erineva kanepisisaldusega 10%, 50%, 100%), valge, katmata, matt pinnaviimistlus
24/27-st tooted