Cesta společnosti Papyrus k udržitelnosti do roku 2030

Jsme hrdí na to, že jsme byli prvním velkoobchodem s papírem v Evropě, který v roce 2003 získal certifikaci FSC® . Ale je toho mnohem víc..

Nejenže rozumíme značkám a normám, ale věnujeme zvláštní pozornost otázkám, jako je udržitelné lesní hospodářství, recyklace, snižování emisí, energetická účinnost a proaktivní ochrana životního prostředí. 

Nesmíme zapomenout na společenskou zodpovědnost, kdy se jako společnost angažujeme v místním okolí, jako zaměstnavatel a obchodní partner.

Pro nás je udržitelnost kombinací všech těchto prvků. Proto se zaměřujeme na 5 klíčových oblastí, které nás spojují pod hlavičkou udržitelnosti.

Nyní děláme další kroky ...

... abychom byli v budoucnu schopni být v pozici hnací síly udržitelnosti v našem odvětví a naši zákazníci a partneři zůstávali o krok napřed. Připojte se k naší cestě k udržitelnější budoucnosti!

Smarter ways for better days

Papyrus Bohemia poskytuje bezproblémová řešení pro všechny společnosti. Je to příslib, který zaručuje, že vaše kancelář, výrobní hala nebo obchod bude vždy o krok napřed. 
 
Všechny rozhodnutí, která děláme podtrhují to, kdo jsme a také co děláme. Je to odkaz, který po sobě zanecháme, ať už se jedná o oblast sortimentu, logistiky, podpory talentů, pracovní kultury či každodenního provozu.

Využijme dnešek k tomu, aby byl zítřek bezpečnější, chytřejší a udržitelnější.

:-(

It looks like the application is not working properly on this device. Please contact customer support with a screenshot of this message, so that we can help you.