Distinction - vynikající volba pro obchodní korespondenci

Je to výzva povýšit firemní image na nejvyšší úroveň. Prémiová a nadčasová kvalita, která přesahuje rámec klasických obchodních tiskovin: obálky, brožury, výroční zprávy a mailingy lze dokonale tisknout na Distinction®.
 
 

Pokud již dnes používáte hlavičkové papíry, budou vám povrchy 
a odstíny Distinction®  povědomé - přechod na Distinction® je tedy velmi snadným krokem.

 

VYNIKAJÍCÍ.
ODLIŠNÝ.
JEDINEČNÝ.

 

     

Papíry Distinction® dělají z obchodních tiskovin výjimečný zážitek. Distinction® se dodává v pěti odstínech, třech površích a jako špičkový papír s vodoznakem.

Doplňující sortiment obálek dodá vaší firemní komunikaci nádech jedinečné kvality a stylu. Distinction® je navržen pro váš vlastní osobitý vzhled.

Objevte tyto výrobky

Distinction® Laid

Kreativní papíry, bezdřevý, bílý, nenatíraný papír nejvyšší kvality se strukturou jemných linek v pěti různých odstínech bílé. Distinction Laid skvěle vynikne ve všech oblastech podnikové korespondence. Předtisková záruka 90 - 100 g/m², odpovídající obálky.

Distinction® Matt

Kreativní papíry, bezdřevý, bílý, nenatíraný papír nejvyšší kvality s matným povrchem ve čtyřech různých odstínech bílé. Skvěle vynikne ve všech oblastech podnikové korespondence. Předtisková záruka 90 - 100 g/m², odpovídající obálky.

Distinction® Smooth

Kreativní papíry, bezdřevý, bílý, nenatíraný papír nejvyšší kvality s vysoce hladkým povrchem v pěti různých odstínech bílé. Skvěle vynikne ve všech oblastech podnikové korespondence. PV 80, 90 and 100 g/m² je k dispozici se stylovým symetrickým vodoznakem. Odpovídající obálky.

 

Objevte tyto výrobky

Distinction® Laid

Prémiové obálky samolepicí s krycí páskou a vnitřním potiskem, papír bezdřevý, v různých odstínech bílé, žebrovaný povrch

Distinction® Matt

Prémiové obálky samolepicí s krycí páskou a vnitřním potiskem, papír bezdřevý, v různých odstínech bílé, matný povrch

Distinction® Smooth

Prémiové obálky samolepicí s krycí páskou a vnitřním potiskem, papír bezdřevý, v různých odstínech bílé, vysoce hladký povrch