Přirozený způsob prezentace s ohledem na životní prostředí

Natural Evolution působí jako správná volba – a to doslova ve chvíli, kdy se dotknete pozoruhodně matného povrchu – a také produkuje fantastické tiskové materiály. Řadu Natural Evolution doporučujeme pro její speciální pigmentaci, která je ideální pro tisk obrázků s vysokou náročností, arch za archem. Natural Green Evolution, který je nejnovějším přírůstkem do řady, nabízí vše, co očekáváte od výtisků, které jsou tak realistické, jak příroda zamýšlela, a je vyroben ze 100% recyklovaných vláken.

 


Obě kvality vděčí za svou pevnost jejich volumenu (1.4), díky čemuž jsou ideální i pro obaly prémiové kvality. Obdivujte intenzitu chromatičnosti, rozlišení, kontrast – reprodukce obrazu, kterou umožnují Natural Evolution a Natural Green Evolution je brilantní na mnoha úrovních. Díky jemnému matnému nátěru jsou oba tyto papíry vhodné i pro různé dokončovací techniky. Vybírat můžete z bílé barvy nebo barvy slonovinové kosti (Ivory), v gramážích od 120 do 320 g/m².

                                                                                                                           
             Natural Green Evolution pro prezentaci šetrnou k životnímu prostředí. Tento prémiový papír má certifikát FSC® 100% Recycled, takže je přirozenou volbou pro vysoce kvalitní tištěné produkty, které vám pomohou vystoupit z davu. Natural Evolution je vyroben z panenských vláken a rovněž s certifikátem FSC®.
     

 

 

                                                                  
            

Zaujalo Vás to? 

            

Stačí vyplnit níže uvedený formulář a my Vás budeme kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy týkající se Natural Evolution a pokud budete chtít, zašleme Vám vzorník.

            
 
 

 

Těšíme se na palubě!

 

Objevte tyto výrobky

Natural Evolution

Kreativní papíry, bezdřevý, v různých odstínech bílé, natíraný, matný povrch, vysoký volumen, Vyniká svojí tuhostí, vysokou opacitou a mimořádně měkkým povrchem.

 

Papyrus novinky

Zobrazit novinky

 

e-Shop - instrukce film (angličtina)

Zobrazit instrukce film