Natural Green Evolution

Nový ekologický a 100% recyklovaný papír – Natural Green Evolution 

Natural Evolution, luxusní natíraný papír z našeho sortimentu Specials®, je vizuálním pokušením v té nejlepší podobě. Díky svému vysokému volumenu, vysoké opacitě a pozoruhodně matnému, resp. hladkému povrchu dodává Natural Evolution vysoce kvalitním tiskovým produktům mimořádně příjemný vzhled a jemný, vysoce kontrastní výsledek tisku nejvyšší kvality. A nyní má tato řada nového člena rodiny vyráběného ze 100% recyklovaných vláken FSC®: Natural Green Evolution.  

 

       

Nádherná elegance ve spojení s vysokým výkonem 

Vysoce výkonný papír Natural Evolution od společnosti Cordenons zaujme svým pozoruhodně jemným matným povrchem se speciální pigmentací a je nabízen v bílé barvě a barvě slonovinové kosti (Ivory). Matný nátěr umožňuje výjimečně brilantní reprodukci obrazu s vysokou barevnou věrností a kontrastem.  

        Pro výrazný vzhled 
Natural Evolution má vysoký volumen (1,4), vynikající pevnost a mimořádnou opacitu, což se projevuje ve velmi dobré odolnosti při rýhování a skládání. Řada je k dispozici v gramážích od 120 do 320 g/m².  .
        Nekonečné možnosti využití 
Řada Natural Evolution je všestranná a ideální pro širokou škálu aplikací, jako jsou foto katalogy, obálky, knihy, brožury, propagační letáky, direct mailing, vizitky, časopisy, blahopřání nebo luxusní obaly. 
        Pro životní prostředí 
Natural Evolution vyráběný z panenských vláken má již několik desetiletí certifikát FSC®. Řada získává nového člena rodiny s názvem Natural Green Evolution vyráběného z recyklovaných vláken, a tedy s certifikátem FSC® 100% Recycled. Řada je ideální pro zdůraznění ohledů k ochraně životního prostředí s vysokými nároky na reprodukci obrazu a pevnost. 

 

 

           

Máte zájem?  

Vzorník Natural Evolution obsahuje nepotištěné vzorky, abyste si mohli papír prohlédnout a osahat, a také potištěné vzorky s přesvědčivou kvalitou tisku. Jste zvědaví? Objednejte si vzorník zdarma. 

Pokud máte dotazy a zajímá Vás naše široká nabídka ekologických papírů, kontaktujte nás.