MultiDesign® - nejlepší volba pro elegantní a nadčasový vzhled

MultiDesign® je komplexní řada vysoce kvalitních jemných papírů a obálek vhodných pro společnosti, které chtějí ve svém tištěném materiálu dosáhnout skutečně přirozeného dojmu. 
Ať už jste designér, marketingový manažer nebo pracující v  oboru, kde je klíčové budování značky a firemní komunikace, MultiDesign® vám nabízí vše, co můžete očekávat od prémiového papíru: dva měkké bílé odstíny, čtyři příjemné povrchy, komplexní řada obálek, digitální formáty, vynikající potisk, stálá kvalita produktu a šetrnost k životnímu prostředí.

Ať už pro obchodní tiskoviny, tištěné materiály pro budování firemní značky, jako jsou obrazové brožury, výroční zprávy, zprávy o životním prostředí nebo propagační tiskové aplikace - pro vytvoření pozitivního a dlouhotrvajícího dojmu potřebujete správný papír. MultiDesign® je klasický, konzistentní, nadčasově elegantní papír se dvěma odstíny (bílý a přírodní) a čtyřmi povrchy (Original, Smooth, Natural a Rough), které podtrhují kreativní sdělení.
Široké rozpětí gramáží od 90 do 400 g / m² nabízí tolik možností pro zdánlivě nekonečný počet aplikací.

Protože ve vašich tištěných aplikacích bude dosahovat pouze nejlepší kvality, je název hry potiskovatelnost, zejména v náročných odvětvích, jako je módní průmysl. MultiDesign® nabízí vynikající výsledky i pro oboustranné tisky. Díky MultiDesign® můžete dosáhnout ostré a velmi podrobné reprodukce obrazu.

Kromě širokého sortimentu pro ofsetový tisk nabízí MultiDesign® také skvělé tiskové vlastnosti pro profesionální digitální tisk.

MultiDesign® tvoří společně s MultiArt®, MultiOffset® a MultiCard® značku Multi™. Papíry v portfoliu Multi™ jsou přesně to, co potřebujete v  9 z 10 aplikací - nabízejí ten nejlepší papír pro tuto práci. Jako vyzkoušený a důvěryhodný dodavatel nabízí Papyrus svým značkám trvale vysokou kvalitu výrobků a služeb a vynikající dostupnost.

MultiDesign® nabízí široký sortiment obálek v různých velikostech a stylech a poskytuje tak dokonalé řešení nejen pro každodenní potřeby podnikání, ale také pro zvláštní účely nebo sezónní pozdravy. Navíc šedý potisk obálek pro ještě výraznější profesionálnější vzhled.

Objevte tyto výrobky

MultiDesign® Rough

Prémiové nenatírané papíry, bezdřevý, bílý, matný povrch, vysoký volumen (1,5)