Tisková zpráva - Papyrus zaručuje kontinuitu své značky MultiArt®

MultiArt® zůstává k dispozici

Jak již bylo oznámeno, společnost Stora Enso se rozhodla změnit výrobní program papírny Oulu na výrobu obalů. Tato investice zahrnuje přeměnu papírenského stroje PM7 na výrobu kraftlineru a dále ukončení provozu papírenského stroje PM6 a řezárny archů. StoraEnso bude vyrábět bezdřevý natíraný papír do konce září 2020 s plnohodnotnými službami.

Papyrus, jako přední poskytovatel služeb a řešení v oblasti tisku a kreativních řešení v kontinentální Evropě, garantuje i následnou dostupnost MultiArt®. Papyrus se neustále přizpůsobuje měnícím se tržním podmínkám, aby podpořil své zákazníky a umožnil jim přidávat hodnotu k jejich činnosti.

“V Papyrusu vždy pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům nabídli nejlepší produkt pro jejich tiskové projekty. MultiArt® bezdřevý natíraný papír je přirozenou volbou pokud jde o vynikající vizuální dojem a vysoký výkon. Vzhledem k tomu, že MultiArt® je silnou značkou patřící společnosti Papyrus, přijali jsme nezbytná opatření k zajištění dlouhodobé dostupnosti MultiArt® ve stejně vysoké kvalitě, sortimentu a úrovních služeb, na které jsou naši zákazníci zvyklí. Zaručujeme dostupnost MultiArt® nyní i v budoucnu. ”Niklas Järbur, vedoucí oddělení pro Tisková a kreativní řešení a generální ředitel společnosti Papyrus.


Pro další informace prosím kontaktujte:

Stijn Huybrechts, vedoucí centrálního managementu pro natíraný papír,
tel. +32 12 226 726
Niklas Järbur, vedoucí oddělení pro Tisková a kreativní řešení a generální ředitel společnosti Papyrus,
tel.: +46 1051 72981
Petr Havlíček, vedoucí divize Paper Česká Republika,
email: petr.havlicek@papyrus.com
Daniel Gašparovič, vedoucí divize Paper Slovenská Republika,
email: daniel.gasparovic@papyrus.com

 

O Papyrusu
S více než 50,000 zákazníky a ročními čistými prodeji ve výši 989,2 milionu EUR za rok 2018 je Papyrus předním poskytovatelem papíru a dodavatelských řešení pro tiskový průmysl a významným distributorem kancelářského papíru v Evropě. Jako zástupce pro roli, kterou hraje papír v komunikaci, přidáváme hodnotu našim zákazníkům a jejich obchodům prostřednictvím dynamického celoevropského provozu.
Naše hlavní nabídka zahrnuje prodej a distribuci rozsáhlého sortimentu vysoce kvalitního tiskařského, psacího a kopírovacího papíru komerčním tiskárnám, vydavatelům, firmám zabývajícím se přímým marketingem průmyslem digitálního tisku, jakož i maloobchodníkům, prodejcům, kopírovacím centrům, tiskovým zařízením v továrnách, orgánům veřejné správy a dalším provozům soustředěným na papír. Nabízíme také široký sortiment speciálních papírů, včetně odpovídající řady obálek. Papyrus podporuje své zákazníky a umožňuje jim přidávat hodnotu jejich podnikání prostřednictvím dynamického celoevropského zázemí poskytujícího grafický a kancelářský papír, technické know-how a služby související s papírem.