Papír s vlastním charakterem

Dřevo je příkladem přirozenosti a ekologie. Jeho struktura byla použita pro povrchovou úpravu nového papíru, který je exkluzivně nabízen v kolekci Papyrus Specials. Gmund Wood je k dispozici ve dvou površích - Solid a Veneer. Solid navazuje na dřívější kolekci Savanna a připomíná vysoce kvalitní masivní dřevo. Na povrchu je ražba původního dřeva. Solid oproti tomu připomíná svojí strukturou dýhu. Mírně lesklý povrch zvyšuje tento dojem a dodatečně chrání papír. Gmund Wood najde uplatnění ve všech tisových aplikacích, v interiéru jako obalový materiál nebo v papírnictví. Nabízí celou řadu možností a zaujme prvotřídním designem. Barvy jsou charakteristické jako samotný papír. K dispozici je devět různých barev od Abura přes Limba až po Tindalo. Papíry mají jména skutečných stromů z celého světa a jsou založeny na jejich přirozených odstínech. 

Objevte tyto výrobky

Gmund Wood Veneer

Kreativní papír, bezdřevý, bílý a barevný se strukturou dřeva - dýha (jednostranný 300 a 350 g/m², oboustranný 500 g/m²). papír prvotřídní kvality s jemnou strukturou dřeva v přírodních barvách doplněná o krásné dva odstíny zelené. Bílá struktura se díky offsetovému tisku může proměnit do mnoha barev, které podpoří váš jedinečný vzhled.

Gmund Wood Solid

Kreativní papíry, bezdřevý, bílý a barevný, povrch s ražbou dřeva (jednostranný ve 300 a 350 g/m², oboustranný v 500 g/m²). Papír prvotřídní kvality s jemnou strukturou dřeva v přírodních barvách doplněná o krásné dva odstíny zelené. Bílá struktura se díky offsetovému tisku může proměnit do mnoha barev, které podpoří váš jedinečný vzhled.