Papyrus představuje Ensocoat - bělejší, než kdy dříve

Závazek k luxusu

Ensocoat je prémiová grafická lepenka od Stora Enso, která nyní reprodukuje vytištěné motivy a texty ještě působivěji s novou bělostí a jasností. Výrazně vylepšená bělost 135 CIE spolu s vynikající hladkostí povrchu nyní přináší ještě lepší tiskové výsledky. Ensocoatnevytváří skvělý dojem pouze jako obal pro kosmetiku, parfémy, potravinářské a luxusní výrobky, ale také se představuje v celé své kráse ve formě složek, pohlednic a v tvůrčích propagačních materiálech.

Objevte nepřekonatelnou skládací odolnost Ensocoat, aniž by na druhé straně byla ohrožena potiskovatelnost. Je to vynikající volba materiálu pro aplikace koncového uživatele, které vyžadují mimořádnou skládací odolnost bez omezení výkonu tisku na druhé straně. Silná vícevrstvá struktura poskytuje maximální výkon v náročných dokončovacích zpracováních jako je rýhování a ražba. Ensocoat je extrémně odolný materiál, který si svoji strukturu udržuje i po mnohačetném skládání a dovoluje bezpočet adaptačních možností.

Šetrnost k životnímu prostředí

Ensocoat nenabízí pouze vylepšenou bělost, ale také odpovídající kvalitu a certifikáty ochrany životního prostředí, jako FSC® certifikaci a EU Ecolabel. Certifikace FSC je dostupná na vyžádání. Tato grafická lepenka s obzvláště vysokou CIE bělostí je vhodná pro přímý kontakt s potravinami a splňuje požadavky pro použití u výrobků citlivých na vůni a chuť.

Objevte tyto výrobky

Ensocoat™ 1S

GZ Kartony (SBS), bezdřevý, vícevrstvý, dvakrát natíraná vrchní strana a pigmentovaná zadní strana, hladký povrch. Skvělé vlastnosti pro extrémně náročné tiskové a dokončovací techniky

Ensocoat™ 2S

GZ Kartony (SBS), bezdřevý, vícevrstvý, dvakrát natíraný vrchní a zadní strana, hladký povrch. Skvělé vlastnosti pro extrémně náročné tiskové a dokončovací techniky