O firmě

Papyrus Bohemia s.r.o. je součástí OptiGroup


OptiGroup je přední evropská distribuční skupina, která nabízí zákazníkům B2B řešení dodávek na míru. Společnosti skupiny OptiGroup se specializují na poskytování produktů a dodavatelských řešení zákazníkům, především v oblasti úklidu a facility managementu, hotelnictví a restaurací, zdravotnictví, výrobního průmyslu a grafického sektoru, které zefektivňují provoz a podporují úspěšnější podnikání: www.optigroup.com.

Papyrus Bohemia s.r.o.

Přední velkoobchod papírem, obalovými materiály a materiály pro vizuální komunikaci působící na českém a slovenském trhu. Společnost má dlouholetou tradici a disponuje širokou nabídkou a silným skladovým sortimentem ve třech divizích:

1. Printing & Creative Solutions nabízí velký výběr natíraných a nenatíraných papírů, grafických kartonů, kreativních papírů a digitálních tiskových materiálů. Součástí divize je také sortiment materiálů a technologií pro výrobu reklamy a velkoformátový tisk. Sortiment zahrnuje materiály pro signmaking, digitální tisk a sítotisk, deskové materiály a digitální tiskové technologie.

2. Industrial Packaging Solutions poskytuje komplexní nabídku obalových materiálů a služeb a nabízí také obalová řešení na míru konkrétnímu výrobku a společnosti, včetně balících strojů.

3. Resselers Solutions nabízí široký sortiment kancelářského papíru předních evropských výrobců pokrývající veškeré tiskové požadavky. Součástí nabídky je kompletní sortiment obálek.

Společnost má také vlastní prodejnu Papyrus Store, která je zaměřená na maloobchodní prodej. Nachází se v centru Prahy v ulici Václavská 12 poblíž Karlova náměstí. Nabízený sortiment je možné zakoupit již od jednoho archu a upravit formát na požadovanou velikost.

KONCERNOVÁ DEKLARACE

Koncernová deklarace v souladu se zákonem ze dne 25. ledna 2012 č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech (dále jen „ZOK“):

Společnost Papyrus Bohemia s.r.o., IČ: 60202114, se sídlem K Hrušovu 292/4, Štěrboholy, 102 00 Praha 10, Česká republika, zapsaná u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 25287, je jako řízená osoba součástí koncernu Skupina OPTIGROUP řízeného společností Papyrus AB, reg. č.: 556734-1630, se sídlem Kronogardsgatan 3 Box 1004 Mölndal, 431 26, Švédské království, jako řídící osobou. V souladu s ustanovením § 79 odst. 2 ZOK, společnost Papyrus AB uplatňuje v rámci koncernu Skupina OPTIGROUP koncept jednotného řízení.

Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením § 79 odst. 3 ZOK.