O firmě

Papyrus Group

Papyrus Group je předním hráčem na poli velkoobchodu papírem. V současné době má 20 poboček v Evropě s celkovým počtem 1900 zaměstnanců. Papyrus je velkou a úspěšnou společností, která chápe a respektuje potřeby svých zákazníků. Jejím ústředním sloganem je „supporting you“, tedy podpora ve vztahu k zákazníkovi. Sídlo společnosti se nachází ve Švédsku, ve městě Gothenburg.

Papyrus Bohemia s.r.o.

Přední velkoobchod papírem, obalovými materiály a materiály pro vizuální komunikaci působící na českém a slovenském trhu. Disponuje širokou nabídkou a silným skladovým sortimentem ve třech divizích.

1. Paper nabízí velký výběr natíraných a nenatíraných papírů, grafických kartonů, kreativních papírů a digitálních tiskových papírů. Součástí je nabídka kancelářského papíru s kompletním sortimentem obálek a papírů do tiskáren pokrývající veškeré tiskové požadavky a potřeby.

2. Packaging poskytuje komplexní nabídku obalových materiálů a služeb a nabízí také obalová řešení na míru konkrétnímu výrobku a společnosti, včetně balících strojů.

3. Viscom nabízí ucelenou řadu materiálů a technologií pro výrobu reklamy a velkoformátový tisk. Sortiment zahrnuje materiály pro signmaking, digitální tisk a sítotisk, deskové materiály, digitální tiskové technologie Mutoh, řezací plotry Summa, frézovací stroje VHF a laminátory Kala.

Společnost má také vlastní maloprodejnu Papyrus, která je zaměřená na prodej kreativních papírů a kartonů. Prodejna se nachází v centru Prahy poblíž Karlova náměstí. V její nabídce naleznete širokou škálu nejen z kolekce Papyrus Specials. Papíry je možné zakoupit již od jednoho archu a upravit formát na požadovanou velikost. Ochotní pracovníci vždy rádi poradí s výběrem vhodného papíru a doporučí způsob potisku a dokončujícího zpracování.

 

Novinky
28.06.2017
Papyrus představuje Ensocoat - bělejší, než kdy dříve
31.05.2017
Lunar: Inspirovaný měsíčním světlem
31.05.2017
Originály, které inspirují
Další novinky ...