Poradenství

Naším cílem je, aby Vaše každodenní práce byla pro snazší a efektivnější. To znamená plné zajištění dostupnosti výrobků a služeb, informací a poradenství. Považujte nás za interní odborníky a inspirující přátele. Můžeme Vás upozornit na speciální požadavky, ukázat inspirativní tvůrčí možnosti, případně plánovat nákup a zásobování.

Image je vše, nechte si poradit s výběrem papíru. 
Art director, grafický designer, vedoucí výroby, marketingový manažer - všichni stále hledají jedinečný papír, který by jim pomohl efektivněji komunikovat profil jejich společnosti, vyjadřoval podstatu firemní identity a pomohl odlišit společnost od konkurence. Nabízíme individualizované řešení požadavků na papír a nabízíme nápady a inspiraci.

Technická podpora
Máte otázky týkající se specifikací papíru jejich použitelnosti, čitelnosti nebo opacity? Nebo je něco jiného o čem byste se chtěli dozvědět víc? Vždy se plně můžete spolehnout na naši pomoc. Víme o papíru úplně všechno. Víme, jak se chová a jak slouží. Jednoduše víme, jak dosáhnete nejlepších požadovaných výsledků. Těšíme se na novou výzvu při tisku či zpracování, kterou Vám pomůžeme vyřešit.