O firmě

Papyrus Bohemia s.r.o. Přední velkoobchod papírem, obalovými materiály a materiály pro vizuální komunikaci působící na českém a slovenském trhu. Společnost má dlouholetou tradici a disponuje širokou nabídkou a silným skladovým sortimentem ve třech divizích:

1. Printing & Creative Solutions nabízí velký výběr natíraných a nenatíraných papírů, grafických kartonů, kreativních papírů a digitálních tiskových materiálů. Součástí divize je také sortiment materiálů a technologií pro výrobu reklamy a velkoformátový tisk. Sortiment zahrnuje materiály pro signmaking, digitální tisk a sítotisk, deskové materiály a digitální tiskové technologie.

2. Industrial Packaging Solutions poskytuje komplexní nabídku obalových materiálů a služeb a nabízí také obalová řešení na míru konkrétnímu výrobku a společnosti, včetně balících strojů.

3. Resselers Solutions nabízí široký sortiment kancelářského papíru předních evropských výrobců pokrývající veškeré tiskové požadavky. Součástí nabídky je kompletní sortiment obálek.

Společnost má také vlastní prodejnu Papyrus Store, která je zaměřená na maloobchodní prodej. Nachází se v centru Prahy v ulici Václavská 12 poblíž Karlova náměstí. Nabízený sortiment je možné zakoupit již od jednoho archu a upravit formát na požadovanou velikost