Protože každý den by měl být Den lesů

Den lesů je tady a my jsme rádi, že můžeme tuto výjimečnou událost oslavit s vámi! Ve společnosti Papyrus věříme, že naše podnikání by mělo podporovat proaktivní a preventivní přístup k ekologickým výzvám prostřednictvím politik, které se snaží harmonizovat celý životní cyklus výrobku. To zahrnuje výrobce, dodavatele i zákazníky. Dnes bychom chtěli společně s Multicopy oslavit Mezinárodní Den lesů a povědět vám více o strategii udržitelnosti značky Multicopy.

Příběh udržitelnosti Multicopy

Dřevo používané na výrobu papíru Multicopy pochází především z oblasti do 90 km od závodu Nymölla. Papírna zajišťuje sledovatelnost dřeva prostřednictvím spolehlivého systému, který ověřuje jeho původ z hlediska legálnosti a přijatelnosti. Závod Nymölla má samozřejmě certifikaci FSC® a PEFC. Multicopy také stanovuje nové standardy z hlediska spotřeby vody a energie. Ve spolupráci se společností Gasum, severským expertem na energetiku, se zbytkový odpad z výroby Multicopy přeměňuje na zkapalněný bioplyn.

Zde si můžete stáhnout celý příběh udržitelnosti Multicopy (PDF en)

Prozkoumejte produkty Multicopy

Společně měníme pravidla hry, s ohledem na toto:

Šťastný Den lesů!

:-(

It looks like the application is not working properly on this device. Please contact customer support with a screenshot of this message, so that we can help you.